Zoznam hráčov
Detail hráča
Nic Dowd | #26 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 27. 05. 1990 (vek: 35) |
| Miesto narodenia: | Huntsville, AL, USA |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2009, 7. kolo, 198. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 657 |
| Gólov celkom: | 89 |
| Asistencií celkom: | 108 |
| Bodov celkom: | 197 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.14 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.16 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.30 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 11. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 4 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 29% | 14:46 | |
| 09. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 36% | 12:42 | |
| 07. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 64% | 16:50 | |
| 05. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 29% | 13:39 | |
| 02. 05. 2026 04:00 | Utah Mammoth | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 63% | 15:11 | |
| 30. 04. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 60% | 16:56 | |
| 28. 04. 2026 03:30 | Utah Mammoth | - | 4 | : | 5p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 46% | 19:36 | |
| 25. 04. 2026 03:30 | Utah Mammoth | - | 4 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80% | 10:28 | |
| 22. 04. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 63% | 10:57 | |
| 20. 04. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 4 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 56% | 10:33 | |
Tohtoročné štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 10 | 2 | 0 | 2 | -4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 13.33% | 0 | 0 | 142 | 52.17% | ||
| Kariéra | -- | 50 | 6 | 2 | 8 | -14 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 54 | 11.11% | 64 | 18 | 677 | - |
Tohtoročné štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 10 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1.50 | ||
| Kariéra | -- | 50 | 0.12 | 0.04 | 0.16 | 0.68 | 1.08 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 15-16 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 6 | 0 | 53 | 52.94% | ||
| 16-17 | 70 | 6 | 16 | 22 | -15 | 25 | 1 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 | 78 | 7.69% | 145 | 35 | 872 | 47.81% | ||
| 17-18 | 16 | 0 | 1 | 1 | -3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 24 | 6 | 128 | 51.92% | ||
| 17-18 | 40 | 3 | 0 | 3 | -7 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 40 | 7.50% | 57 | 24 | 463 | 50.87% | ||
| 18-19 | 64 | 8 | 14 | 22 | 10 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 47 | 17.02% | 97 | 37 | 659 | 51.91% | ||
| 19-20 | 56 | 7 | 8 | 15 | 11 | 28 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 52 | 13.46% | 117 | 26 | 607 | 49.73% | ||
| 20-21 | 56 | 11 | 4 | 15 | 4 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 68 | 16.18% | 109 | 40 | 805 | 56.25% | ||
| 21-22 | 64 | 10 | 14 | 24 | 10 | 44 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 90 | 11.11% | 139 | 53 | 913 | 53.66% | ||
| 22-23 | 65 | 13 | 12 | 25 | 6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 62 | 20.97% | 136 | 61 | 868 | 50.82% | ||
| 23-24 | 64 | 12 | 10 | 22 | -2 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 61 | 19.67% | 0 | 7 | 973 | 48.14% | ||
| 24-25 | 82 | 14 | 13 | 27 | 7 | 56 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 86 | 16.28% | 0 | 0 | 1246 | 49.87% | ||
| 25-26 | 55 | 4 | 12 | 16 | -6 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 | 8.33% | 0 | 0 | 856 | 48.69% | ||
| 25-26 | 20 | 1 | 4 | 5 | 2 | 20 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | 5.56% | 0 | 0 | 236 | 50.99% | ||
| Kariéra | -- | 657 | 89 | 108 | 197 | 18 | 380 | 2 | 10 | 7 | 9 | 18 | 1 | 664 | 13.40% | 830 | 289 | 8679 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 7 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 9 | 4 | 72 | 57.38% | ||
| 19-20 | 8 | 0 | 0 | 0 | -4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 15 | 7 | 102 | 56.34% | ||
| 20-21 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 33.33% | 20 | 5 | 80 | 48.15% | ||
| 21-22 | 6 | 1 | 1 | 2 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12.50% | 20 | 2 | 73 | 51.35% | ||
| 23-24 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 56 | 48.28% | ||
| 24-25 | 10 | 0 | 1 | 1 | -3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0.00% | 0 | 0 | 152 | 49.68% | ||
| 25-26 | 10 | 2 | 0 | 2 | -4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 13.33% | 0 | 0 | 142 | 52.17% | ||
| Kariéra | -- | 50 | 6 | 2 | 8 | -14 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 54 | 11.11% | 64 | 18 | 677 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 15-16 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 0.60 | ||
| 16-17 | 70 | 0.09 | 0.23 | 0.31 | 0.36 | 1.11 | ||
| 17-18 | 16 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.75 | 0.69 | ||
| 17-18 | 40 | 0.07 | 0.00 | 0.07 | 0.40 | 1.00 | ||
| 18-19 | 64 | 0.12 | 0.22 | 0.34 | 0.31 | 0.73 | ||
| 19-20 | 56 | 0.12 | 0.14 | 0.27 | 0.50 | 0.93 | ||
| 20-21 | 56 | 0.20 | 0.07 | 0.27 | 0.55 | 1.21 | ||
| 21-22 | 64 | 0.16 | 0.22 | 0.38 | 0.69 | 1.41 | ||
| 22-23 | 65 | 0.20 | 0.18 | 0.38 | 0.40 | 0.95 | ||
| 23-24 | 64 | 0.19 | 0.16 | 0.34 | 0.73 | 0.95 | ||
| 24-25 | 82 | 0.17 | 0.16 | 0.33 | 0.68 | 1.05 | ||
| 25-26 | 55 | 0.07 | 0.22 | 0.29 | 0.96 | 0.87 | ||
| 25-26 | 20 | 0.05 | 0.20 | 0.25 | 1.00 | 0.90 | ||
| Kariéra | -- | 657 | 0.14 | 0.16 | 0.30 | 0.58 | 1.01 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 7 | 0.14 | 0.00 | 0.14 | 0.86 | 0.86 | ||
| 19-20 | 8 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.88 | ||
| 20-21 | 5 | 0.40 | 0.00 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | ||
| 21-22 | 6 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.67 | 1.33 | ||
| 23-24 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | 0.50 | ||
| 24-25 | 10 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.80 | 1.00 | ||
| 25-26 | 10 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1.50 | ||
| Kariéra | -- | 50 | 0.12 | 0.04 | 0.16 | 0.68 | 1.08 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

