Zoznam hráčov
Detail hráča
Jimmy Vesey | #26 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 26. 05. 1993 (vek: 32) |
| Miesto narodenia: | Boston, MA, USA |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 202 lbs., 91.6 kg |
| Draft: | Rok 2012, 3. kolo, 66. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 626 |
| Gólov celkom: | 101 |
| Asistencií celkom: | 93 |
| Bodov celkom: | 194 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.16 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.15 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.31 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 14. 04. 2025 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 12:22 | |
| 12. 04. 2025 22:00 | Los Angeles Kings | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | 10:03 | |
| 11. 04. 2025 03:00 | Colorado Avalanche | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 11:35 | |
| 09. 04. 2025 03:30 | Colorado Avalanche | - | 3 | : | 2s | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 09:10 | |
| 06. 04. 2025 01:00 | St. Louis Blues | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | 07:55 | |
| 04. 04. 2025 01:30 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | 13:04 | |
| 01. 04. 2025 02:30 | Colorado Avalanche | - | 2 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 10:09 | |
| 23. 03. 2025 00:00 | Montreal Canadiens | - | 4 | : | 5s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 07:47 | |
| 11. 03. 2025 02:00 | Colorado Avalanche | - | 3 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 10:22 | |
| 07. 03. 2025 03:00 | Colorado Avalanche | - | 7 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 13:09 | |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 80 | 16 | 11 | 27 | -13 | 26 | 5 | 8 | 0 | 0 | 6 | 0 | 116 | 13.79% | 64 | 37 | 1091 | 28.57% | ||
| 17-18 | 79 | 17 | 11 | 28 | -18 | 20 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 136 | 12.50% | 83 | 34 | 1133 | 46.88% | ||
| 18-19 | 81 | 17 | 18 | 35 | -6 | 21 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 154 | 11.04% | 79 | 34 | 1301 | 25.00% | ||
| 19-20 | 64 | 9 | 11 | 20 | 12 | 15 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 93 | 9.68% | 43 | 20 | 884 | - | ||
| 20-21 | 30 | 5 | 2 | 7 | -4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 15.62% | 23 | 10 | 334 | - | ||
| 20-21 | 20 | 0 | 3 | 3 | -10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 26 | 0.00% | 15 | 9 | 303 | 42.86% | ||
| 21-22 | 68 | 8 | 7 | 15 | -24 | 12 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 110 | 7.27% | 85 | 29 | 981 | 29.51% | ||
| 22-23 | 81 | 11 | 14 | 25 | 13 | 20 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 123 | 8.94% | 98 | 40 | 1103 | 22.22% | ||
| 23-24 | 80 | 13 | 13 | 26 | -4 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 116 | 11.21% | 8 | 8 | 991 | 39.13% | ||
| 24-25 | 33 | 4 | 2 | 6 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 13.33% | 0 | 0 | 352 | 27.27% | ||
| 24-25 | 10 | 1 | 1 | 2 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 106 | - | ||
| Kariéra | -- | 626 | 101 | 93 | 194 | -58 | 144 | 7 | 16 | 4 | 5 | 27 | 0 | 942 | 10.72% | 498 | 221 | 8579 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 12 | 1 | 4 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6.67% | 18 | 3 | 174 | - | ||
| 22-23 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 13 | 6 | 68 | - | ||
| 23-24 | 12 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11.11% | 0 | 0 | 135 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 31 | 2 | 7 | 9 | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6.90% | 31 | 9 | 377 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 80 | 0.20 | 0.14 | 0.34 | 0.33 | 1.45 | ||
| 17-18 | 79 | 0.22 | 0.14 | 0.35 | 0.25 | 1.72 | ||
| 18-19 | 81 | 0.21 | 0.22 | 0.43 | 0.26 | 1.90 | ||
| 19-20 | 64 | 0.14 | 0.17 | 0.31 | 0.23 | 1.45 | ||
| 20-21 | 30 | 0.17 | 0.07 | 0.23 | 0.13 | 1.07 | ||
| 20-21 | 20 | 0.00 | 0.15 | 0.15 | 0.30 | 1.30 | ||
| 21-22 | 68 | 0.12 | 0.10 | 0.22 | 0.18 | 1.62 | ||
| 22-23 | 81 | 0.14 | 0.17 | 0.31 | 0.25 | 1.52 | ||
| 23-24 | 80 | 0.16 | 0.16 | 0.33 | 0.25 | 1.45 | ||
| 24-25 | 33 | 0.12 | 0.06 | 0.18 | 0.00 | 0.91 | ||
| 24-25 | 10 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.00 | 0.60 | ||
| Kariéra | -- | 626 | 0.16 | 0.15 | 0.31 | 0.23 | 1.50 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 12 | 0.08 | 0.33 | 0.42 | 0.75 | 1.25 | ||
| 22-23 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 1.43 | 0.71 | ||
| 23-24 | 12 | 0.08 | 0.17 | 0.25 | 0.17 | 0.75 | ||
| Kariéra | -- | 31 | 0.06 | 0.23 | 0.29 | 0.68 | 0.94 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

