Zoznam hráčov
Detail hráča
J.T. Compher | #37 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 08. 04. 1995 (vek: 31) |
| Miesto narodenia: | Northbrook, IL, USA |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2013, 2. kolo, 35. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 668 |
| Gólov celkom: | 131 |
| Asistencií celkom: | 177 |
| Bodov celkom: | 308 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.20 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.26 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.46 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33% | 15:00 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 2 | Review | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 53% | 16:06 | |
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40% | 19:09 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5 | Review | 1 | 0 | 1 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38% | 14:01 | |
| 30. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 58% | 12:16 | |
| 27. 10. 2026 02:30 | Edmonton Oilers | - | 3 | : | 4s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 42% | 17:13 | |
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 50% | 15:32 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 43% | 13:20 | |
| 04. 10. 2026 19:00 | Detroit Red Wings | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 30% | 12:51 | |
| 03. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 0 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50% | 16:28 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 10 | 2 | 4 | 6 | -4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 0 | 0 | 152 | 43.75% | ||
| Kariéra | -- | 668 | 131 | 177 | 308 | -33 | 237 | 31 | 65 | 8 | 11 | 19 | 3 | 1003 | 13.06% | 229 | 389 | 11404 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 10 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 0.20 | 1.40 | ||
| Kariéra | -- | 668 | 0.20 | 0.26 | 0.46 | 0.35 | 1.50 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 16-17 | 21 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 10.00% | 11 | 21 | 314 | 47.56% | ||
| 17-18 | 69 | 13 | 10 | 23 | -29 | 20 | 4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 2 | 131 | 9.92% | 45 | 65 | 1104 | 45.12% | ||
| 18-19 | 66 | 16 | 16 | 32 | -8 | 31 | 4 | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 118 | 13.56% | 33 | 59 | 1154 | 49.18% | ||
| 19-20 | 67 | 11 | 20 | 31 | 9 | 18 | 1 | 5 | 0 | 3 | 3 | 1 | 106 | 10.38% | 36 | 60 | 1123 | 47.69% | ||
| 20-21 | 48 | 10 | 8 | 18 | 10 | 19 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 47 | 21.28% | 32 | 38 | 683 | 45.86% | ||
| 21-22 | 70 | 18 | 15 | 33 | 6 | 25 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 102 | 17.65% | 31 | 55 | 1143 | 51.45% | ||
| 22-23 | 82 | 17 | 35 | 52 | 8 | 33 | 5 | 14 | 0 | 0 | 3 | 0 | 154 | 11.04% | 37 | 82 | 1685 | 48.83% | ||
| 23-24 | 77 | 19 | 29 | 48 | -5 | 34 | 5 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 108 | 17.59% | 4 | 9 | 1493 | 44.75% | ||
| 24-25 | 76 | 11 | 21 | 32 | -7 | 24 | 5 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 98 | 11.22% | 0 | 0 | 1268 | 45.11% | ||
| 25-26 | 82 | 11 | 17 | 28 | -13 | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 95 | 11.58% | 0 | 0 | 1285 | 50.88% | ||
| 26-27 | 10 | 2 | 4 | 6 | -4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 0 | 0 | 152 | 43.75% | ||
| Kariéra | -- | 668 | 131 | 177 | 308 | -33 | 237 | 31 | 65 | 8 | 11 | 19 | 3 | 1003 | 13.06% | 229 | 389 | 11404 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 6 | 0 | 3 | 3 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 5 | 4 | 73 | 44.44% | ||
| 18-19 | 12 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 22.22% | 15 | 6 | 191 | 45.04% | ||
| 19-20 | 15 | 3 | 5 | 8 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11.11% | 13 | 13 | 231 | 49.68% | ||
| 20-21 | 10 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 4 | 11 | 158 | 45.63% | ||
| 21-22 | 20 | 5 | 3 | 8 | -1 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 19.23% | 16 | 17 | 274 | 47.06% | ||
| 22-23 | 7 | 1 | 1 | 2 | -2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15 | 6.67% | 6 | 9 | 159 | 47.37% | ||
| Kariéra | -- | 70 | 14 | 15 | 29 | 5 | 20 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 106 | 13.21% | 59 | 60 | 1086 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 16-17 | 21 | 0.14 | 0.10 | 0.24 | 0.19 | 1.43 | ||
| 17-18 | 69 | 0.19 | 0.14 | 0.33 | 0.29 | 1.90 | ||
| 18-19 | 66 | 0.24 | 0.24 | 0.48 | 0.47 | 1.79 | ||
| 19-20 | 67 | 0.16 | 0.30 | 0.46 | 0.27 | 1.58 | ||
| 20-21 | 48 | 0.21 | 0.17 | 0.38 | 0.40 | 0.98 | ||
| 21-22 | 70 | 0.26 | 0.21 | 0.47 | 0.36 | 1.46 | ||
| 22-23 | 82 | 0.21 | 0.43 | 0.63 | 0.40 | 1.88 | ||
| 23-24 | 77 | 0.25 | 0.38 | 0.62 | 0.44 | 1.40 | ||
| 24-25 | 76 | 0.14 | 0.28 | 0.42 | 0.32 | 1.29 | ||
| 25-26 | 82 | 0.13 | 0.21 | 0.34 | 0.33 | 1.16 | ||
| 26-27 | 10 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 0.20 | 1.40 | ||
| Kariéra | -- | 668 | 0.20 | 0.26 | 0.46 | 0.35 | 1.50 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 6 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.67 | ||
| 18-19 | 12 | 0.33 | 0.17 | 0.50 | 0.00 | 1.50 | ||
| 19-20 | 15 | 0.20 | 0.33 | 0.53 | 0.27 | 1.80 | ||
| 20-21 | 10 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.40 | 1.60 | ||
| 21-22 | 20 | 0.25 | 0.15 | 0.40 | 0.50 | 1.30 | ||
| 22-23 | 7 | 0.14 | 0.14 | 0.29 | 0.00 | 2.14 | ||
| Kariéra | -- | 70 | 0.20 | 0.21 | 0.41 | 0.29 | 1.51 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

