Zoznam hráčov
Detail hráča
Lias Andersson | #28 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 13. 10. 1998 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Smogen, SWE |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Draft: | Rok 2017, 1. kolo, 7. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 110 |
| Gólov celkom: | 7 |
| Asistencií celkom: | 10 |
| Bodov celkom: | 17 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.06 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.09 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.15 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20.00% | 9 | 3 | 84 | 40.43% | ||
| 18-19 | 42 | 2 | 4 | 6 | -13 | 29 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 41 | 4.88% | 60 | 8 | 451 | 44.21% | ||
| 19-20 | 17 | 0 | 1 | 1 | -8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 20 | 8 | 163 | 46.59% | ||
| 20-21 | 23 | 3 | 3 | 6 | -4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 13.04% | 8 | 9 | 278 | 38.46% | ||
| 21-22 | 20 | 1 | 1 | 2 | -7 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 3.45% | 23 | 3 | 213 | 44.68% | ||
| 22-23 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 2 | 0 | 9 | - | ||
| Kariéra | -- | 110 | 7 | 10 | 17 | -32 | 57 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 112 | 6.25% | 122 | 31 | 1198 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 7 | 0.14 | 0.14 | 0.29 | 0.00 | 0.71 | ||
| 18-19 | 42 | 0.05 | 0.10 | 0.14 | 0.69 | 0.98 | ||
| 19-20 | 17 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.24 | 0.76 | ||
| 20-21 | 23 | 0.13 | 0.13 | 0.26 | 0.52 | 1.00 | ||
| 21-22 | 20 | 0.05 | 0.05 | 0.10 | 0.60 | 1.45 | ||
| 22-23 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 110 | 0.06 | 0.09 | 0.15 | 0.52 | 1.02 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

