Zoznam hráčov
Detail hráča
Dryden Hunt | #73 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 24. 11. 1995 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Cranbrook, BC, CAN |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 193 lbs., 87.5 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 238 |
| Gólov celkom: | 18 |
| Asistencií celkom: | 36 |
| Bodov celkom: | 54 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.08 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.15 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.23 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 16. 01. 2026 02:30 | Chicago Blackhawks | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | - | 05:35 | |
| 03. 12. 2025 02:00 | Nashville Predators | - | 5 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | 11:11 | |
| 30. 11. 2025 23:00 | Carolina Hurricanes | - | 1 | : | 0p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | 10:02 | |
| Koniec sezóny 2024/25 | |||||||||||||||||||
| 18. 04. 2025 04:30 | Los Angeles Kings | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100% | 14:30 | |
| 22. 03. 2025 21:00 | New York Islanders | - | 3 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | - | 12:22 | |
| 18. 03. 2025 00:30 | Toronto Maple Leafs | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | 12:32 | |
| 15. 03. 2025 02:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 06:20 | |
| 09. 02. 2025 04:00 | Calgary Flames | - | 2 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | - | 12:33 | |
| Koniec sezóny 2023/24 | |||||||||||||||||||
| 17. 04. 2024 04:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0% | 11:16 | |
| 15. 04. 2024 02:00 | Calgary Flames | - | 6 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0% | 11:10 | |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 11 | 0 | 1 | 1 | -5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0.00% | 22 | 4 | 117 | 25.00% | ||
| 18-19 | 31 | 3 | 7 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5.66% | 65 | 9 | 343 | - | ||
| 19-20 | 21 | 0 | 4 | 4 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0.00% | 37 | 7 | 221 | - | ||
| 20-21 | 26 | 3 | 5 | 8 | -6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7.69% | 94 | 5 | 312 | 30.77% | ||
| 21-22 | 76 | 6 | 11 | 17 | -10 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 94 | 6.38% | 153 | 17 | 934 | 25.00% | ||
| 22-23 | 3 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50.00% | 11 | 2 | 27 | - | ||
| 22-23 | 25 | 1 | 0 | 1 | -7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6.67% | 58 | 1 | 197 | 33.33% | ||
| 22-23 | 9 | 1 | 0 | 1 | -2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 31 | 1 | 76 | - | ||
| 23-24 | 28 | 3 | 5 | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | 9.09% | 4 | 0 | 312 | 40.00% | ||
| 24-25 | 5 | 0 | 3 | 3 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 59 | 100.00% | ||
| 25-26 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 27 | - | ||
| Kariéra | -- | 238 | 18 | 36 | 54 | -34 | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 296 | 6.08% | 475 | 46 | 2625 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 5 | 1 | 18 | - | ||
| 21-22 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 10 | 0 | 30 | - | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 15 | 1 | 48 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 11 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.18 | 1.09 | ||
| 18-19 | 31 | 0.10 | 0.23 | 0.32 | 0.26 | 1.71 | ||
| 19-20 | 21 | 0.00 | 0.19 | 0.19 | 1.14 | 1.57 | ||
| 20-21 | 26 | 0.12 | 0.19 | 0.31 | 0.15 | 1.50 | ||
| 21-22 | 76 | 0.08 | 0.14 | 0.22 | 0.68 | 1.24 | ||
| 22-23 | 3 | 0.33 | 0.00 | 0.33 | 0.67 | 0.67 | ||
| 22-23 | 25 | 0.04 | 0.00 | 0.04 | 0.52 | 0.60 | ||
| 22-23 | 9 | 0.11 | 0.00 | 0.11 | 1.00 | 0.67 | ||
| 23-24 | 28 | 0.11 | 0.18 | 0.29 | 0.25 | 1.18 | ||
| 24-25 | 5 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 0.00 | 1.00 | ||
| 25-26 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 238 | 0.08 | 0.15 | 0.23 | 0.52 | 1.24 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | ||
| 21-22 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.60 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

