Zoznam hráčov
Detail hráča
Eeli Tolvanen | #20 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 22. 04. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Vihti, FIN |
| Výška: | 5-10, 1.78m |
| Váha: | 191 lbs., 86.6 kg |
| Draft: | Rok 2017, 1. kolo, 30. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 432 |
| Gólov celkom: | 95 |
| Asistencií celkom: | 99 |
| Bodov celkom: | 194 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.22 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.23 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.45 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2017/18 | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2017/18 | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 16. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 12:54 | |
| 14. 10. 2026 01:15 | New York Rangers | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 14:20 | |
| 12. 10. 2026 00:00 | New York Rangers | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 12:07 | |
| 10. 10. 2026 01:00 | Washington Capitals | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 11:49 | |
| 07. 10. 2026 02:00 | New York Rangers | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | - | 13:57 | |
| 05. 10. 2026 00:00 | New York Rangers | - | 4 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | 14:15 | |
| 03. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 0 | : | 2 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | 11:26 | |
| 02. 10. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 5 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 14:18 | |
| 30. 09. 2026 02:00 | Boston Bruins | - | 3 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 13:56 | |
| Prestup z Seattle Kraken do New York Rangers | |||||||||||||||||||
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 17. 04. 2026 04:30 | Colorado Avalanche | - | 2 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | 14:54 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 9 | 3 | 1 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 27.27% | 0 | 0 | 120 | - | ||
| Kariéra | -- | 432 | 95 | 99 | 194 | -31 | 113 | 19 | 55 | 0 | 0 | 15 | 1 | 779 | 12.20% | 375 | 130 | 6378 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 9 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.22 | 1.22 | ||
| Kariéra | -- | 432 | 0.22 | 0.23 | 0.45 | 0.26 | 1.80 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 2 | 1 | 37 | - | ||
| 18-19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50.00% | 4 | 2 | 54 | - | ||
| 20-21 | 40 | 11 | 11 | 22 | -10 | 4 | 6 | 12 | 0 | 0 | 4 | 1 | 65 | 16.92% | 78 | 16 | 593 | 16.67% | ||
| 21-22 | 75 | 11 | 12 | 23 | -7 | 16 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 151 | 7.28% | 176 | 45 | 1008 | - | ||
| 22-23 | 13 | 2 | 2 | 4 | -2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 10.53% | 22 | 16 | 167 | 33.33% | ||
| 22-23 | 48 | 16 | 11 | 27 | 10 | 10 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 97 | 16.49% | 69 | 35 | 719 | 22.22% | ||
| 23-24 | 81 | 16 | 25 | 41 | -15 | 24 | 1 | 10 | 0 | 0 | 3 | 0 | 153 | 10.46% | 24 | 15 | 1268 | 34.29% | ||
| 24-25 | 81 | 23 | 12 | 35 | 3 | 23 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 137 | 16.79% | 0 | 0 | 1160 | 45.45% | ||
| 25-26 | 78 | 12 | 24 | 36 | -18 | 30 | 5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141 | 8.51% | 0 | 0 | 1252 | - | ||
| 26-27 | 9 | 3 | 1 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 27.27% | 0 | 0 | 120 | - | ||
| Kariéra | -- | 432 | 95 | 99 | 194 | -31 | 113 | 19 | 55 | 0 | 0 | 15 | 1 | 779 | 12.20% | 375 | 130 | 6378 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 8 | 3 | 77 | 100.00% | ||
| 21-22 | 3 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25.00% | 5 | 4 | 34 | - | ||
| 22-23 | 14 | 3 | 5 | 8 | -4 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 10.71% | 48 | 12 | 229 | 25.00% | ||
| Kariéra | -- | 21 | 4 | 5 | 9 | -6 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 9.30% | 61 | 19 | 340 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 18-19 | 4 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | ||
| 20-21 | 40 | 0.28 | 0.28 | 0.55 | 0.10 | 1.62 | ||
| 21-22 | 75 | 0.15 | 0.16 | 0.31 | 0.21 | 2.01 | ||
| 22-23 | 13 | 0.15 | 0.15 | 0.31 | 0.31 | 1.46 | ||
| 22-23 | 48 | 0.33 | 0.23 | 0.56 | 0.21 | 2.02 | ||
| 23-24 | 81 | 0.20 | 0.31 | 0.51 | 0.30 | 1.89 | ||
| 24-25 | 81 | 0.28 | 0.15 | 0.43 | 0.28 | 1.69 | ||
| 25-26 | 78 | 0.15 | 0.31 | 0.46 | 0.38 | 1.81 | ||
| 26-27 | 9 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.22 | 1.22 | ||
| Kariéra | -- | 432 | 0.22 | 0.23 | 0.45 | 0.26 | 1.80 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.75 | ||
| 21-22 | 3 | 0.33 | 0.00 | 0.33 | 0.67 | 1.33 | ||
| 22-23 | 14 | 0.21 | 0.36 | 0.57 | 0.43 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 21 | 0.19 | 0.24 | 0.43 | 0.38 | 2.05 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

