Zoznam hráčov
Detail hráča
Michael Rasmussen | #27 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 17. 04. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Vancouver, BC, CAN |
| Výška: | 6-6, 1.98m |
| Váha: | 229 lbs., 103.9 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2017, 1. kolo, 9. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 471 |
| Gólov celkom: | 67 |
| Asistencií celkom: | 91 |
| Bodov celkom: | 158 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.14 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.19 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.34 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2018/19 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0% | 13:44 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0% | 15:08 | |
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0% | 15:13 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | -2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0% | 14:28 | |
| 30. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0% | 16:21 | |
| 27. 10. 2026 02:30 | Edmonton Oilers | - | 3 | : | 4s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0% | 19:01 | |
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0% | 13:45 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 5 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0% | 14:34 | |
| 21. 10. 2026 03:40 | Seattle Kraken | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 100% | 15:49 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0% | 18:34 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 17 | 1 | 3 | 4 | -8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3.85% | 0 | 0 | 275 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 471 | 67 | 91 | 158 | -58 | 245 | 6 | 14 | 2 | 5 | 7 | 0 | 643 | 10.42% | 431 | 185 | 6607 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 17 | 0.06 | 0.18 | 0.24 | 0.12 | 1.53 | ||
| Kariéra | -- | 471 | 0.14 | 0.19 | 0.34 | 0.52 | 1.37 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 18-19 | 62 | 8 | 10 | 18 | -8 | 29 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 | 10.81% | 84 | 28 | 749 | 35.94% | ||
| 20-21 | 40 | 3 | 9 | 12 | -5 | 26 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 62 | 4.84% | 72 | 28 | 592 | 44.37% | ||
| 21-22 | 80 | 15 | 12 | 27 | -25 | 66 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 128 | 11.72% | 142 | 65 | 1162 | 50.06% | ||
| 22-23 | 56 | 10 | 19 | 29 | 2 | 43 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88 | 11.36% | 119 | 48 | 846 | 51.01% | ||
| 23-24 | 75 | 13 | 20 | 33 | 8 | 47 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 101 | 12.87% | 14 | 16 | 1139 | 48.33% | ||
| 24-25 | 77 | 11 | 10 | 21 | -12 | 24 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 99 | 11.11% | 0 | 0 | 1034 | 46.43% | ||
| 25-26 | 64 | 6 | 8 | 14 | -10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 65 | 9.23% | 0 | 0 | 810 | 46.15% | ||
| 26-27 | 17 | 1 | 3 | 4 | -8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3.85% | 0 | 0 | 275 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 471 | 67 | 91 | 158 | -58 | 245 | 6 | 14 | 2 | 5 | 7 | 0 | 643 | 10.42% | 431 | 185 | 6607 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 18-19 | 62 | 0.13 | 0.16 | 0.29 | 0.47 | 1.19 | ||
| 20-21 | 40 | 0.07 | 0.23 | 0.30 | 0.65 | 1.55 | ||
| 21-22 | 80 | 0.19 | 0.15 | 0.34 | 0.82 | 1.60 | ||
| 22-23 | 56 | 0.18 | 0.34 | 0.52 | 0.77 | 1.57 | ||
| 23-24 | 75 | 0.17 | 0.27 | 0.44 | 0.63 | 1.35 | ||
| 24-25 | 77 | 0.14 | 0.13 | 0.27 | 0.31 | 1.29 | ||
| 25-26 | 64 | 0.09 | 0.12 | 0.22 | 0.12 | 1.02 | ||
| 26-27 | 17 | 0.06 | 0.18 | 0.24 | 0.12 | 1.53 | ||
| Kariéra | -- | 471 | 0.14 | 0.19 | 0.34 | 0.52 | 1.37 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

