Zoznam hráčov
Detail hráča
Cody Glass | #8 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 01. 04. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Winnipeg, MB, CAN |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 178 lbs., 80.7 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2017, 1. kolo, 6. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 338 |
| Gólov celkom: | 55 |
| Asistencií celkom: | 66 |
| Bodov celkom: | 121 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.16 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.20 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.36 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 50% | 12:23 | |
| 04. 11. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 67% | 09:49 | |
| 30. 10. 2026 23:00 | Vegas Golden Knights | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 46% | 12:13 | |
| 29. 10. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 35% | 12:12 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | Dallas Stars | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 46% | 09:55 | |
| 24. 10. 2026 21:30 | New Jersey Devils | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 63% | 13:55 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 47% | 13:45 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 64% | 13:17 | |
| 17. 10. 2026 19:00 | Washington Capitals | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 50% | 11:37 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44% | 14:47 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 4.76% | 0 | 0 | 195 | 54.55% | ||
| Kariéra | -- | 338 | 55 | 66 | 121 | -4 | 111 | 13 | 25 | 1 | 1 | 8 | 1 | 517 | 10.64% | 104 | 52 | 4660 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.12 | 1.31 | ||
| Kariéra | -- | 338 | 0.16 | 0.20 | 0.36 | 0.33 | 1.53 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 39 | 5 | 7 | 12 | -7 | 6 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 51 | 9.80% | 15 | 6 | 522 | 41.96% | ||
| 20-21 | 27 | 4 | 6 | 10 | 6 | 8 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 14.29% | 10 | 9 | 393 | 42.47% | ||
| 21-22 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 13 | 4 | 92 | 35.09% | ||
| 22-23 | 72 | 14 | 21 | 35 | 9 | 20 | 6 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 131 | 10.69% | 62 | 31 | 1064 | 49.79% | ||
| 23-24 | 41 | 6 | 7 | 13 | -9 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 82 | 7.32% | 4 | 2 | 551 | 46.08% | ||
| 24-25 | 51 | 4 | 11 | 15 | -9 | 12 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 78 | 5.13% | 0 | 0 | 685 | 52.66% | ||
| 24-25 | 14 | 2 | 5 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15.38% | 0 | 0 | 204 | 48.15% | ||
| 25-26 | 70 | 19 | 7 | 26 | 3 | 39 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 104 | 18.27% | 0 | 0 | 954 | 54.02% | ||
| 26-27 | 16 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 4.76% | 0 | 0 | 195 | 54.55% | ||
| Kariéra | -- | 338 | 55 | 66 | 121 | -4 | 111 | 13 | 25 | 1 | 1 | 8 | 1 | 517 | 10.64% | 104 | 52 | 4660 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 2 | 0 | 13 | - | ||
| 21-22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 4 | 0 | 20 | 47.06% | ||
| 24-25 | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 0 | 0 | 71 | 51.92% | ||
| Kariéra | -- | 8 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 6 | 0 | 104 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 39 | 0.13 | 0.18 | 0.31 | 0.15 | 1.31 | ||
| 20-21 | 27 | 0.15 | 0.22 | 0.37 | 0.30 | 1.04 | ||
| 21-22 | 8 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.00 | 1.12 | ||
| 22-23 | 72 | 0.19 | 0.29 | 0.49 | 0.28 | 1.82 | ||
| 23-24 | 41 | 0.15 | 0.17 | 0.32 | 0.49 | 2.00 | ||
| 24-25 | 51 | 0.08 | 0.22 | 0.29 | 0.24 | 1.53 | ||
| 24-25 | 14 | 0.14 | 0.36 | 0.50 | 0.29 | 0.93 | ||
| 25-26 | 70 | 0.27 | 0.10 | 0.37 | 0.56 | 1.49 | ||
| 26-27 | 16 | 0.06 | 0.06 | 0.12 | 0.12 | 1.31 | ||
| Kariéra | -- | 338 | 0.16 | 0.20 | 0.36 | 0.33 | 1.53 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | ||
| 21-22 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | ||
| 24-25 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 1.20 | ||
| Kariéra | -- | 8 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.25 | 1.12 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

