Zoznam hráčov
Detail hráča
Julien Gauthier | #16 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 15. 10. 1997 (vek: 29) |
| Miesto narodenia: | Pointe-aux-Trembles, QC, CAN |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 227 lbs., 103.0 kg |
| Draft: | Rok 2016, 1. kolo, 21. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 181 |
| Gólov celkom: | 19 |
| Asistencií celkom: | 22 |
| Bodov celkom: | 41 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.10 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.12 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.23 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 4 | 0 | 37 | 50.00% | ||
| 19-20 | 12 | 0 | 2 | 2 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 11 | 7 | 104 | - | ||
| 20-21 | 30 | 2 | 6 | 8 | -6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 5.26% | 56 | 9 | 290 | 50.00% | ||
| 21-22 | 49 | 3 | 4 | 7 | -9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 69 | 4.35% | 98 | 14 | 506 | 33.33% | ||
| 22-23 | 40 | 6 | 3 | 9 | -5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 16.67% | 70 | 7 | 334 | 37.50% | ||
| 22-23 | 17 | 3 | 2 | 5 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17.65% | 35 | 6 | 159 | - | ||
| 23-24 | 27 | 5 | 4 | 9 | -5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 15.62% | 4 | 1 | 275 | 37.50% | ||
| 24-25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 8 | - | ||
| Kariéra | -- | 181 | 19 | 22 | 41 | -25 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 202 | 9.41% | 278 | 44 | 1713 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 19-20 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 7 | 1 | 22 | - | ||
| Kariéra | -- | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 7 | 1 | 22 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 5 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 1.20 | 0.20 | ||
| 19-20 | 12 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.17 | 0.75 | ||
| 20-21 | 30 | 0.07 | 0.20 | 0.27 | 0.47 | 1.27 | ||
| 21-22 | 49 | 0.06 | 0.08 | 0.14 | 0.16 | 1.41 | ||
| 22-23 | 40 | 0.15 | 0.07 | 0.23 | 0.10 | 0.90 | ||
| 22-23 | 17 | 0.18 | 0.12 | 0.29 | 0.12 | 1.00 | ||
| 23-24 | 27 | 0.19 | 0.15 | 0.33 | 0.30 | 1.19 | ||
| 24-25 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 181 | 0.10 | 0.12 | 0.23 | 0.24 | 1.12 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 19-20 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | ||
| Kariéra | -- | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.67 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

