Zoznam hráčov
Detail hráča
Marco Rossi | #23 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 23. 09. 2001 (vek: 25) |
| Miesto narodenia: | Feldkirch, AUT |
| Výška: | 5-9, 1.75m |
| Váha: | 183 lbs., 83.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 9. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 251 |
| Gólov celkom: | 60 |
| Asistencií celkom: | 83 |
| Bodov celkom: | 143 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.24 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.33 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.57 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 02:00 | Winnipeg Jets | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 64% | 13:39 | |
| 04. 11. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53% | 15:53 | |
| 01. 11. 2026 00:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 50% | 17:04 | |
| 30. 10. 2026 03:00 | San Jose Sharks | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 75% | 11:15 | |
| 28. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 5 | : | 6p | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 44% | 17:06 | |
| 26. 10. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 29% | 16:01 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40% | 09:38 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 60% | 13:35 | |
| 14. 10. 2026 01:45 | New York Islanders | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 46% | 18:02 | |
| 12. 10. 2026 00:00 | New York Rangers | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 57% | 15:31 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 3 | 4 | 7 | -7 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 10.00% | 0 | 0 | 252 | 52.94% | ||
| Kariéra | -- | 251 | 60 | 83 | 143 | -42 | 101 | 12 | 38 | 0 | 0 | 7 | 4 | 417 | 14.39% | 9 | 17 | 4266 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.19 | 0.25 | 0.44 | 0.38 | 1.88 | ||
| Kariéra | -- | 251 | 0.24 | 0.33 | 0.57 | 0.40 | 1.66 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 1 | 1 | 32 | 31.82% | ||
| 22-23 | 19 | 0 | 1 | 1 | -7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 6 | 9 | 238 | 47.26% | ||
| 23-24 | 82 | 21 | 19 | 40 | -4 | 47 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 167 | 12.57% | 2 | 7 | 1373 | 44.73% | ||
| 24-25 | 82 | 24 | 36 | 60 | 3 | 26 | 7 | 16 | 0 | 0 | 3 | 2 | 136 | 17.65% | 0 | 0 | 1497 | 46.77% | ||
| 25-26 | 17 | 4 | 9 | 13 | -6 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 14.81% | 0 | 0 | 308 | 48.64% | ||
| 25-26 | 33 | 8 | 14 | 22 | -20 | 8 | 3 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 39 | 20.51% | 0 | 0 | 566 | 49.58% | ||
| 26-27 | 16 | 3 | 4 | 7 | -7 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 10.00% | 0 | 0 | 252 | 52.94% | ||
| Kariéra | -- | 251 | 60 | 83 | 143 | -42 | 101 | 12 | 38 | 0 | 0 | 7 | 4 | 417 | 14.39% | 9 | 17 | 4266 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 67 | 48.94% | ||
| Kariéra | -- | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 67 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 2.50 | ||
| 22-23 | 19 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 0.42 | 0.68 | ||
| 23-24 | 82 | 0.26 | 0.23 | 0.49 | 0.57 | 2.04 | ||
| 24-25 | 82 | 0.29 | 0.44 | 0.73 | 0.32 | 1.66 | ||
| 25-26 | 17 | 0.24 | 0.53 | 0.76 | 0.12 | 1.59 | ||
| 25-26 | 33 | 0.24 | 0.42 | 0.67 | 0.24 | 1.18 | ||
| 26-27 | 16 | 0.19 | 0.25 | 0.44 | 0.38 | 1.88 | ||
| Kariéra | -- | 251 | 0.24 | 0.33 | 0.57 | 0.40 | 1.66 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 6 | 0.33 | 0.17 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.33 | 0.17 | 0.50 | 1.00 | 1.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

