Zoznam hráčov
Detail hráča
Pius Suter | #24 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 24. 05. 1996 (vek: 30) |
| Miesto narodenia: | Zurich, CHE |
| Výška: | 5-9, 1.75m |
| Váha: | 176 lbs., 79.8 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 444 |
| Gólov celkom: | 99 |
| Asistencií celkom: | 100 |
| Bodov celkom: | 199 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.22 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.23 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.45 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42% | 12:37 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 3 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 36% | 12:17 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 56% | 12:02 | |
| 30. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 50% | 14:39 | |
| 28. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 0 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 25% | 10:23 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 0 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 53% | 12:40 | |
| 23. 10. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 73% | 11:50 | |
| 21. 10. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 55% | 14:13 | |
| 18. 10. 2026 02:00 | Nashville Predators | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 20% | 14:21 | |
| 16. 10. 2026 02:00 | Minnesota Wild | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50% | 15:09 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 16 | 4 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | 22.22% | 0 | 0 | 214 | 47.65% | ||
| Kariéra | -- | 444 | 99 | 100 | 199 | 13 | 96 | 6 | 20 | 6 | 8 | 15 | 1 | 740 | 13.38% | 99 | 113 | 7075 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 16 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 1.12 | ||
| Kariéra | -- | 444 | 0.22 | 0.23 | 0.45 | 0.22 | 1.67 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 55 | 14 | 13 | 27 | -5 | 14 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 112 | 12.50% | 28 | 34 | 899 | 42.56% | ||
| 21-22 | 82 | 15 | 21 | 36 | -11 | 22 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 166 | 9.04% | 24 | 37 | 1388 | 49.30% | ||
| 22-23 | 79 | 14 | 10 | 24 | -3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 106 | 13.21% | 39 | 37 | 1111 | 46.83% | ||
| 23-24 | 67 | 14 | 15 | 29 | 17 | 16 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 105 | 13.33% | 8 | 5 | 1039 | 49.34% | ||
| 24-25 | 81 | 25 | 21 | 46 | 2 | 18 | 2 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 138 | 18.12% | 0 | 0 | 1406 | 42.56% | ||
| 25-26 | 64 | 13 | 16 | 29 | 13 | 20 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 95 | 13.68% | 0 | 0 | 1018 | 48.37% | ||
| 26-27 | 16 | 4 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | 22.22% | 0 | 0 | 214 | 47.65% | ||
| Kariéra | -- | 444 | 99 | 100 | 199 | 13 | 96 | 6 | 20 | 6 | 8 | 15 | 1 | 740 | 13.38% | 99 | 113 | 7075 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 13 | 2 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 | 8.70% | 0 | 0 | 187 | 40.00% | ||
| Kariéra | -- | 13 | 2 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 | 8.70% | 0 | 0 | 187 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 55 | 0.25 | 0.24 | 0.49 | 0.25 | 2.04 | ||
| 21-22 | 82 | 0.18 | 0.26 | 0.44 | 0.27 | 2.02 | ||
| 22-23 | 79 | 0.18 | 0.13 | 0.30 | 0.08 | 1.34 | ||
| 23-24 | 67 | 0.21 | 0.22 | 0.43 | 0.24 | 1.57 | ||
| 24-25 | 81 | 0.31 | 0.26 | 0.57 | 0.22 | 1.70 | ||
| 25-26 | 64 | 0.20 | 0.25 | 0.45 | 0.31 | 1.48 | ||
| 26-27 | 16 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 1.12 | ||
| Kariéra | -- | 444 | 0.22 | 0.23 | 0.45 | 0.22 | 1.67 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 13 | 0.15 | 0.08 | 0.23 | 0.46 | 1.77 | ||
| Kariéra | -- | 13 | 0.15 | 0.08 | 0.23 | 0.46 | 1.77 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

