Zoznam hráčov
Detail hráča
Brandon Duhaime | #21 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 22. 05. 1997 (vek: 28) |
| Miesto narodenia: | Coral Springs, FL, USA |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 200 lbs., 90.7 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2016, 4. kolo, 106. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 375 |
| Gólov celkom: | 33 |
| Asistencií celkom: | 37 |
| Bodov celkom: | 70 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.09 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.10 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.19 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 15. 04. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 10:01 | |
| 12. 04. 2026 21:00 | Washington Capitals | - | 3 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | 09:57 | |
| 11. 04. 2026 21:00 | Pittsburgh Penguins | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 14:42 | |
| 09. 04. 2026 01:30 | Toronto Maple Leafs | - | 0 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100% | 10:06 | |
| 06. 04. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 8 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 7 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | - | 13:29 | |
| 05. 04. 2026 01:00 | Washington Capitals | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 11:43 | |
| 03. 04. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 12:07 | |
| 01. 04. 2026 01:00 | Washington Capitals | - | 6 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 11:44 | |
| 29. 03. 2026 04:30 | Vegas Golden Knights | - | 4 | : | 5s | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 50% | 15:53 | |
| 27. 03. 2026 02:00 | Utah Mammoth | - | 4 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | +2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | - | 10:35 | |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 80 | 6 | 11 | 17 | -2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 91 | 6.59% | 201 | 18 | 818 | 28.57% | ||
| 22-23 | 51 | 9 | 1 | 10 | 6 | 42 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 80 | 11.25% | 146 | 18 | 549 | 28.57% | ||
| 23-24 | 62 | 4 | 4 | 8 | -7 | 66 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 68 | 5.88% | 26 | 3 | 663 | 33.33% | ||
| 23-24 | 18 | 1 | 4 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4.17% | 0 | 0 | 207 | 100.00% | ||
| 24-25 | 82 | 9 | 12 | 21 | 3 | 98 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 83 | 10.84% | 0 | 0 | 1095 | 41.86% | ||
| 25-26 | 82 | 4 | 5 | 9 | -2 | 78 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 64 | 6.25% | 0 | 0 | 908 | 32.56% | ||
| Kariéra | -- | 375 | 33 | 37 | 70 | 0 | 410 | 0 | 0 | 3 | 4 | 5 | 0 | 410 | 8.05% | 373 | 39 | 4240 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 6 | 0 | 0 | 0 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 7 | 2 | 43 | 50.00% | ||
| 22-23 | 6 | 0 | 0 | 0 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 21 | 0 | 68 | 100.00% | ||
| 23-24 | 11 | 1 | 0 | 1 | -2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 86 | - | ||
| 24-25 | 10 | 3 | 1 | 4 | -4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 27.27% | 0 | 0 | 142 | 20.00% | ||
| Kariéra | -- | 33 | 4 | 1 | 5 | -10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 13.79% | 28 | 2 | 339 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 80 | 0.07 | 0.14 | 0.21 | 1.52 | 1.14 | ||
| 22-23 | 51 | 0.18 | 0.02 | 0.20 | 0.82 | 1.57 | ||
| 23-24 | 62 | 0.06 | 0.06 | 0.13 | 1.06 | 1.10 | ||
| 23-24 | 18 | 0.06 | 0.22 | 0.28 | 0.22 | 1.33 | ||
| 24-25 | 82 | 0.11 | 0.15 | 0.26 | 1.20 | 1.01 | ||
| 25-26 | 82 | 0.05 | 0.06 | 0.11 | 0.95 | 0.78 | ||
| Kariéra | -- | 375 | 0.09 | 0.10 | 0.19 | 1.09 | 1.09 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 1.00 | ||
| 22-23 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.67 | 1.00 | ||
| 23-24 | 11 | 0.09 | 0.00 | 0.09 | 0.73 | 0.55 | ||
| 24-25 | 10 | 0.30 | 0.10 | 0.40 | 1.00 | 1.10 | ||
| Kariéra | -- | 33 | 0.12 | 0.03 | 0.15 | 0.91 | 0.88 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

