Zoznam hráčov
Detail hráča
Fabian Zetterlund | #20 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 25. 08. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Karlstad, SWE |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 220 lbs., 99.8 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2017, 3. kolo, 63. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 346 |
| Gólov celkom: | 70 |
| Asistencií celkom: | 86 |
| Bodov celkom: | 156 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.20 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.25 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.45 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 05. 11. 2026 01:30 | Buffalo Sabres | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 16:19 | |
| 02. 11. 2026 02:00 | Anaheim Ducks | - | 6 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 15:09 | |
| 31. 10. 2026 21:00 | San Jose Sharks | - | 1 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | - | 13:27 | |
| 30. 10. 2026 03:00 | Los Angeles Kings | - | 6 | : | 5p | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 13:25 | |
| 28. 10. 2026 03:00 | Vegas Golden Knights | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | - | 15:07 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 7 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | - | 17:17 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 15:53 | |
| 22. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 5 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 12:45 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 13:29 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 1s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 13:39 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 17 | 1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2.63% | 0 | 0 | 236 | 100.00% | ||
| Kariéra | -- | 346 | 70 | 86 | 156 | -27 | 79 | 18 | 35 | 1 | 1 | 4 | 1 | 709 | 9.87% | 81 | 38 | 5291 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 17 | 0.06 | 0.35 | 0.41 | 0.12 | 2.24 | ||
| Kariéra | -- | 346 | 0.20 | 0.25 | 0.45 | 0.23 | 2.05 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 14 | 3 | 5 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8.33% | 16 | 7 | 187 | 66.67% | ||
| 22-23 | 45 | 6 | 14 | 20 | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 81 | 7.41% | 34 | 11 | 583 | 40.00% | ||
| 22-23 | 22 | 0 | 3 | 3 | -10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0.00% | 19 | 9 | 306 | 50.00% | ||
| 23-24 | 82 | 24 | 20 | 44 | -34 | 33 | 6 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 204 | 11.76% | 12 | 11 | 1546 | 32.94% | ||
| 24-25 | 64 | 17 | 19 | 36 | 8 | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141 | 12.06% | 0 | 0 | 1087 | 60.00% | ||
| 24-25 | 20 | 2 | 3 | 5 | -1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 5.00% | 0 | 0 | 286 | 50.00% | ||
| 25-26 | 82 | 17 | 16 | 33 | -1 | 16 | 5 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 132 | 12.88% | 0 | 0 | 1060 | 37.50% | ||
| 26-27 | 17 | 1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2.63% | 0 | 0 | 236 | 100.00% | ||
| Kariéra | -- | 346 | 70 | 86 | 156 | -27 | 79 | 18 | 35 | 1 | 1 | 4 | 1 | 709 | 9.87% | 81 | 38 | 5291 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 0 | 0 | 81 | - | ||
| 25-26 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 0 | 0 | 45 | - | ||
| Kariéra | -- | 10 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 0 | 0 | 126 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 14 | 0.21 | 0.36 | 0.57 | 0.00 | 2.57 | ||
| 22-23 | 45 | 0.13 | 0.31 | 0.44 | 0.13 | 1.80 | ||
| 22-23 | 22 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.36 | 1.68 | ||
| 23-24 | 82 | 0.29 | 0.24 | 0.54 | 0.40 | 2.49 | ||
| 24-25 | 64 | 0.27 | 0.30 | 0.56 | 0.16 | 2.20 | ||
| 24-25 | 20 | 0.10 | 0.15 | 0.25 | 0.20 | 2.00 | ||
| 25-26 | 82 | 0.21 | 0.20 | 0.40 | 0.20 | 1.61 | ||
| 26-27 | 17 | 0.06 | 0.35 | 0.41 | 0.12 | 2.24 | ||
| Kariéra | -- | 346 | 0.20 | 0.25 | 0.45 | 0.23 | 2.05 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | ||
| 25-26 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.50 | ||
| Kariéra | -- | 10 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | 1.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

