Zoznam hráčov
Detail hráča
Mark Kastelic | #12 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 11. 03. 1999 (vek: 27) |
| Miesto narodenia: | Phoenix, AZ, USA |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 210 lbs., 95.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2019, 5. kolo, 125. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 293 |
| Gólov celkom: | 32 |
| Asistencií celkom: | 33 |
| Bodov celkom: | 65 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.11 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.11 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.22 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 10. 10. 2026 19:00 | Boston Bruins | - | 5 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 100% | 11:24 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 6 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 60% | 14:05 | |
| 06. 10. 2026 01:30 | Boston Bruins | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 50% | 10:19 | |
| 04. 10. 2026 02:00 | Minnesota Wild | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 33% | 10:59 | |
| 03. 10. 2026 02:00 | Winnipeg Jets | - | 3 | : | 4p | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0% | 09:17 | |
| 30. 09. 2026 02:00 | Boston Bruins | - | 3 | : | 0 | Review | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 67% | 13:07 | |
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 02. 05. 2026 01:30 | Boston Bruins | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 50% | 09:40 | |
| 29. 04. 2026 01:30 | Buffalo Sabres | - | 1 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 80% | 11:50 | |
| 26. 04. 2026 20:00 | Boston Bruins | - | 1 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 100% | 14:34 | |
| 24. 04. 2026 01:00 | Boston Bruins | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 3 | 8 | 0 | 1 | 1 | 83% | 11:15 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 6 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 70 | 52.17% | ||
| Kariéra | -- | 293 | 32 | 33 | 65 | -7 | 432 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | 317 | 10.09% | 213 | 50 | 2973 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 1.17 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 293 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 1.47 | 1.08 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 16 | 2 | 2 | 4 | -1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 18.18% | 51 | 10 | 147 | 58.33% | ||
| 22-23 | 65 | 7 | 4 | 11 | -6 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 73 | 9.59% | 154 | 37 | 579 | 56.95% | ||
| 23-24 | 63 | 5 | 5 | 10 | -5 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 8.33% | 8 | 3 | 487 | 54.44% | ||
| 24-25 | 61 | 5 | 9 | 14 | -3 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 | 7.46% | 0 | 0 | 655 | 54.37% | ||
| 25-26 | 82 | 12 | 10 | 22 | 6 | 140 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 100 | 12.00% | 0 | 0 | 1035 | 60.82% | ||
| 26-27 | 6 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 70 | 52.17% | ||
| Kariéra | -- | 293 | 32 | 33 | 65 | -7 | 432 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | 317 | 10.09% | 213 | 50 | 2973 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 0 | 69 | 70.00% | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 0 | 69 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 16 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.88 | 0.69 | ||
| 22-23 | 65 | 0.11 | 0.06 | 0.17 | 1.57 | 1.12 | ||
| 23-24 | 63 | 0.08 | 0.08 | 0.16 | 1.00 | 0.95 | ||
| 24-25 | 61 | 0.08 | 0.15 | 0.23 | 1.74 | 1.10 | ||
| 25-26 | 82 | 0.15 | 0.12 | 0.27 | 1.71 | 1.22 | ||
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 1.17 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 293 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 1.47 | 1.08 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 1.83 | 1.17 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 1.83 | 1.17 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

