Zoznam hráčov
Detail hráča
Kirill Marchenko | #86 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 21. 07. 2000 (vek: 26) |
| Miesto narodenia: | Barnaul, RUS |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 197 lbs., 89.4 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 2. kolo, 49. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 306 |
| Gólov celkom: | 108 |
| Asistencií celkom: | 114 |
| Bodov celkom: | 222 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.35 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.37 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.73 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 27. 10. 2026 01:30 | Calgary Flames | - | 5 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 07:05 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Edmonton Oilers | - | 2 | : | 7 | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 15:47 | |
| 23. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 5 | : | 4 | Review | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | - | 18:23 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 6 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 19:17 | |
| 20. 10. 2026 01:30 | Toronto Maple Leafs | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 17:21 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | 16:45 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 4 | : | 5p | Review | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | - | 18:36 | |
| 14. 10. 2026 03:00 | Utah Mammoth | - | 5 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 18:41 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | Colorado Avalanche | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 16:53 | |
| 09. 10. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | 18:20 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 14 | 6 | 8 | 14 | -3 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 17.14% | 0 | 0 | 247 | - | ||
| Kariéra | -- | 306 | 108 | 114 | 222 | 5 | 90 | 28 | 71 | 1 | 1 | 11 | 3 | 784 | 13.78% | 38 | 45 | 5394 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 14 | 0.43 | 0.57 | 1.00 | 0.57 | 2.50 | ||
| Kariéra | -- | 306 | 0.35 | 0.37 | 0.73 | 0.29 | 2.56 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 22-23 | 59 | 21 | 4 | 25 | -23 | 16 | 7 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 131 | 16.03% | 34 | 39 | 956 | 56.25% | ||
| 23-24 | 78 | 23 | 19 | 42 | -5 | 14 | 9 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 193 | 11.92% | 4 | 6 | 1281 | 32.91% | ||
| 24-25 | 79 | 31 | 43 | 74 | 29 | 20 | 2 | 19 | 0 | 0 | 2 | 1 | 207 | 14.98% | 0 | 0 | 1469 | 31.71% | ||
| 25-26 | 76 | 27 | 40 | 67 | 7 | 32 | 6 | 23 | 1 | 1 | 7 | 1 | 218 | 12.39% | 0 | 0 | 1441 | 50.00% | ||
| 26-27 | 14 | 6 | 8 | 14 | -3 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 17.14% | 0 | 0 | 247 | - | ||
| Kariéra | -- | 306 | 108 | 114 | 222 | 5 | 90 | 28 | 71 | 1 | 1 | 11 | 3 | 784 | 13.78% | 38 | 45 | 5394 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 22-23 | 59 | 0.36 | 0.07 | 0.42 | 0.27 | 2.22 | ||
| 23-24 | 78 | 0.29 | 0.24 | 0.54 | 0.18 | 2.47 | ||
| 24-25 | 79 | 0.39 | 0.54 | 0.94 | 0.25 | 2.62 | ||
| 25-26 | 76 | 0.36 | 0.53 | 0.88 | 0.42 | 2.87 | ||
| 26-27 | 14 | 0.43 | 0.57 | 1.00 | 0.57 | 2.50 | ||
| Kariéra | -- | 306 | 0.35 | 0.37 | 0.73 | 0.29 | 2.56 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

