Zoznam hráčov
Detail hráča
Adam Fantilli | #11 | Center

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 12. 10. 2004 (vek: 22) |
| Miesto narodenia: | Nobleton, ON, CAN |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 227 |
| Gólov celkom: | 71 |
| Asistencií celkom: | 75 |
| Bodov celkom: | 146 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.31 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.33 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.64 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 1s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 38% | 20:28 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 7 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 75% | 20:51 | |
| 01. 11. 2026 01:00 | Dallas Stars | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 | 54% | 24:54 | |
| 30. 10. 2026 00:00 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 50% | 22:17 | |
| 28. 10. 2026 00:00 | Philadelphia Flyers | - | 3 | : | 4p | Review | 1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 38% | 20:45 | |
| 25. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 1p | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 29% | 19:10 | |
| 21. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 67% | 21:21 | |
| 19. 10. 2026 00:00 | Minnesota Wild | - | 2 | : | 1 | Review | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 53% | 21:18 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 1 | : | 0p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 53% | 23:31 | |
| 14. 10. 2026 00:15 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 7 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 54% | 20:27 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 14 | 4 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 45 | 8.89% | 0 | 0 | 294 | 59.91% | ||
| Kariéra | -- | 227 | 71 | 75 | 146 | -28 | 76 | 8 | 21 | 1 | 2 | 8 | 3 | 565 | 12.57% | 8 | 7 | 4049 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 14 | 0.29 | 0.14 | 0.43 | 0.29 | 3.21 | ||
| Kariéra | -- | 227 | 0.31 | 0.33 | 0.64 | 0.33 | 2.49 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 49 | 12 | 15 | 27 | -21 | 16 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 115 | 10.43% | 8 | 7 | 771 | 43.62% | ||
| 24-25 | 82 | 31 | 23 | 54 | 4 | 18 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 191 | 16.23% | 0 | 0 | 1434 | 41.22% | ||
| 25-26 | 82 | 24 | 35 | 59 | -13 | 38 | 4 | 13 | 0 | 0 | 3 | 2 | 214 | 11.21% | 0 | 0 | 1550 | 49.82% | ||
| 26-27 | 14 | 4 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 45 | 8.89% | 0 | 0 | 294 | 59.91% | ||
| Kariéra | -- | 227 | 71 | 75 | 146 | -28 | 76 | 8 | 21 | 1 | 2 | 8 | 3 | 565 | 12.57% | 8 | 7 | 4049 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 49 | 0.24 | 0.31 | 0.55 | 0.33 | 2.35 | ||
| 24-25 | 82 | 0.38 | 0.28 | 0.66 | 0.22 | 2.33 | ||
| 25-26 | 82 | 0.29 | 0.43 | 0.72 | 0.46 | 2.61 | ||
| 26-27 | 14 | 0.29 | 0.14 | 0.43 | 0.29 | 3.21 | ||
| Kariéra | -- | 227 | 0.31 | 0.33 | 0.64 | 0.33 | 2.49 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

