Zoznam hráčov
Detail hráča
Liam Ohgren | #28 | Ľavé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 28. 01. 2004 (vek: 22) |
| Miesto narodenia: | Stockholm, SWE |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 187 lbs., 84.8 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2022, 1. kolo, 19. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 106 |
| Gólov celkom: | 13 |
| Asistencií celkom: | 17 |
| Bodov celkom: | 30 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.12 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.16 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.28 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 14:15 | |
| 14. 10. 2026 01:45 | New York Islanders | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 14:49 | |
| 12. 10. 2026 00:00 | New York Rangers | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 15:23 | |
| 10. 10. 2026 21:30 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 14:12 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 7 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 13:09 | |
| 05. 10. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 14:56 | |
| 04. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 1 | Review | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 100% | 17:19 | |
| 02. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 7 | : | 9 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | - | 18:33 | |
| 30. 09. 2026 04:00 | Edmonton Oilers | - | 5 | : | 6p | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | - | 17:29 | |
| Koniec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 17. 04. 2026 03:00 | Edmonton Oilers | - | 6 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | 18:19 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 9 | 2 | 3 | 5 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16.67% | 0 | 0 | 141 | 100.00% | ||
| Kariéra | -- | 106 | 13 | 17 | 30 | -28 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 139 | 9.35% | 0 | 0 | 1376 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 9 | 0.22 | 0.33 | 0.56 | 0.00 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 106 | 0.12 | 0.16 | 0.28 | 0.04 | 1.31 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 12.50% | 0 | 0 | 59 | - | ||
| 24-25 | 24 | 2 | 3 | 5 | -6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 6.25% | 0 | 0 | 267 | - | ||
| 25-26 | 18 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0.00% | 0 | 0 | 172 | 66.67% | ||
| 25-26 | 51 | 8 | 10 | 18 | -16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 69 | 11.59% | 0 | 0 | 737 | 41.18% | ||
| 26-27 | 9 | 2 | 3 | 5 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16.67% | 0 | 0 | 141 | 100.00% | ||
| Kariéra | -- | 106 | 13 | 17 | 30 | -28 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 139 | 9.35% | 0 | 0 | 1376 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 4 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 2.00 | ||
| 24-25 | 24 | 0.08 | 0.12 | 0.21 | 0.08 | 1.33 | ||
| 25-26 | 18 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 25-26 | 51 | 0.16 | 0.20 | 0.35 | 0.04 | 1.35 | ||
| 26-27 | 9 | 0.22 | 0.33 | 0.56 | 0.00 | 1.33 | ||
| Kariéra | -- | 106 | 0.12 | 0.16 | 0.28 | 0.04 | 1.31 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

