Zoznam hráčov
Detail hráča
Zeev Buium | #8 | Obranca

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 07. 12. 2005 (vek: 20) |
| Miesto narodenia: | San Diego, USA |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 183 lbs., 83.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 12. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 93 |
| Gólov celkom: | 6 |
| Asistencií celkom: | 24 |
| Bodov celkom: | 30 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.06 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.26 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.32 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 02:00 | Winnipeg Jets | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 04:19 | |
| 04. 11. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 24:15 | |
| 01. 11. 2026 00:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | - | 22:49 | |
| 30. 10. 2026 03:00 | San Jose Sharks | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | 15:02 | |
| 28. 10. 2026 03:00 | Anaheim Ducks | - | 5 | : | 6p | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 20:18 | |
| 26. 10. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 22:59 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 20:57 | |
| 21. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 15:22 | |
| 17. 10. 2026 22:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | - | 18:37 | |
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 19:24 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 17 | 0 | 4 | 4 | -7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0.00% | 0 | 0 | 354 | - | ||
| Kariéra | -- | 93 | 6 | 24 | 30 | -40 | 45 | 3 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 87 | 6.90% | 0 | 0 | 1843 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 17 | 0.00 | 0.24 | 0.24 | 0.24 | 0.82 | ||
| Kariéra | -- | 93 | 0.06 | 0.26 | 0.32 | 0.48 | 0.94 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 31 | 3 | 11 | 14 | -9 | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9.68% | 0 | 0 | 573 | - | ||
| 25-26 | 45 | 3 | 9 | 12 | -24 | 33 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 42 | 7.14% | 0 | 0 | 916 | - | ||
| 26-27 | 17 | 0 | 4 | 4 | -7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0.00% | 0 | 0 | 354 | - | ||
| Kariéra | -- | 93 | 6 | 24 | 30 | -40 | 45 | 3 | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 87 | 6.90% | 0 | 0 | 1843 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 4 | 0 | 1 | 1 | -1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 55 | - | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0 | 1 | 1 | -1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 0 | 0 | 55 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 31 | 0.10 | 0.35 | 0.45 | 0.26 | 1.00 | ||
| 25-26 | 45 | 0.07 | 0.20 | 0.27 | 0.73 | 0.93 | ||
| 26-27 | 17 | 0.00 | 0.24 | 0.24 | 0.24 | 0.82 | ||
| Kariéra | -- | 93 | 0.06 | 0.26 | 0.32 | 0.48 | 0.94 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 4 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 1.00 | 0.50 | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 1.00 | 0.50 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

