Zoznam hráčov
Detail hráča
Michael Brandsegg-Nygard | #28 | Pravé krídlo

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 05. 10. 2005 (vek: 21) |
| Miesto narodenia: | Oslo, NOR |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 204 lbs., 92.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 15. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 31 |
| Gólov celkom: | 3 |
| Asistencií celkom: | 8 |
| Bodov celkom: | 11 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.10 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.26 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.35 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2025/26 | 2026/27 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 06. 11. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | - | 16:48 | |
| 04. 11. 2026 01:00 | Tampa Bay Lightning | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 13:58 | |
| 03. 11. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 5 | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 100% | 16:52 | |
| 31. 10. 2026 18:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 100% | 15:40 | |
| 30. 10. 2026 00:30 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 100% | 15:23 | |
| 27. 10. 2026 02:30 | Edmonton Oilers | - | 3 | : | 4s | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 1 | 11 | 0 | 1 | 1 | 100% | 15:18 | |
| 25. 10. 2026 04:00 | Calgary Flames | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | 16:34 | |
| 23. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 16:25 | |
| 21. 10. 2026 03:40 | Seattle Kraken | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 | - | 15:59 | |
| 18. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 4 | : | 3s | Review | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | 17:02 | |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 17 | 3 | 7 | 10 | 10 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 10.00% | 0 | 0 | 266 | 57.14% | ||
| Kariéra | -- | 31 | 3 | 8 | 11 | 5 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | 6.00% | 0 | 0 | 442 | - |
Tohtoročné štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 17 | 0.18 | 0.41 | 0.59 | 0.71 | 1.76 | ||
| Kariéra | -- | 31 | 0.10 | 0.26 | 0.35 | 0.45 | 1.61 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 25-26 | 14 | 0 | 1 | 1 | -5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0.00% | 0 | 0 | 176 | - | ||
| 26-27 | 17 | 3 | 7 | 10 | 10 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 10.00% | 0 | 0 | 266 | 57.14% | ||
| Kariéra | -- | 31 | 3 | 8 | 11 | 5 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | 6.00% | 0 | 0 | 442 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 25-26 | 14 | 0.00 | 0.07 | 0.07 | 0.14 | 1.43 | ||
| 26-27 | 17 | 0.18 | 0.41 | 0.59 | 0.71 | 1.76 | ||
| Kariéra | -- | 31 | 0.10 | 0.26 | 0.35 | 0.45 | 1.61 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

