Zoznam hráčov
Detail hráča
Chad Larose | #59 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 27. 03. 1982 (vek: 44) |
| Miesto narodenia: | Fraser, MI, USA |
| Výška: | 5-10, 1.78m |
| Váha: | 181 lbs., 82.1 kg |
| Kariérne štatistiky | |
| Výhry v Stanley Cupe: | |
| Odohraných zápasov: | 508 |
| Gólov celkom: | 85 |
| Asistencií celkom: | 95 |
| Bodov celkom: | 180 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.17 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.19 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.35 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 05-06 | 49 | 1 | 12 | 13 | 7 | 35 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 62 | 1.61% | 45 | 15 | 519 | 40.00% | ||
| 06-07 | 80 | 6 | 12 | 18 | -2 | 10 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 94 | 6.38% | 80 | 28 | 818 | 30.00% | ||
| 07-08 | 58 | 11 | 12 | 23 | 6 | 46 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 117 | 9.40% | 73 | 15 | 815 | 31.58% | ||
| 08-09 | 81 | 19 | 12 | 31 | 6 | 35 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 171 | 11.11% | 121 | 43 | 1227 | 27.78% | ||
| 09-10 | 56 | 11 | 17 | 28 | -2 | 24 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 138 | 7.97% | 120 | 14 | 880 | 16.67% | ||
| 10-11 | 82 | 16 | 15 | 31 | -21 | 59 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 176 | 9.09% | 196 | 23 | 1313 | 33.33% | ||
| 11-12 | 67 | 19 | 13 | 32 | -15 | 48 | 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 | 199 | 9.55% | 131 | 15 | 1124 | 41.86% | ||
| 12-13 | 35 | 2 | 2 | 4 | -8 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 3.08% | 59 | 6 | 450 | 40.91% | ||
| Kariéra | -- | 508 | 85 | 95 | 180 | -29 | 286 | 5 | 15 | 8 | 14 | 12 | 0 | 1022 | 8.32% | 825 | 159 | 7146 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 05-06 | 21 | 0 | 1 | 1 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 15 | 3 | 189 | - | ||
| 08-09 | 18 | 4 | 7 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 51 | 7.84% | 43 | 10 | 321 | 57.14% | ||
| Kariéra | -- | 39 | 4 | 8 | 12 | -2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 66 | 6.06% | 58 | 13 | 510 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 05-06 | 49 | 0.02 | 0.24 | 0.27 | 0.71 | 1.27 | ||
| 06-07 | 80 | 0.07 | 0.15 | 0.23 | 0.12 | 1.18 | ||
| 07-08 | 58 | 0.19 | 0.21 | 0.40 | 0.79 | 2.02 | ||
| 08-09 | 81 | 0.23 | 0.15 | 0.38 | 0.43 | 2.11 | ||
| 09-10 | 56 | 0.20 | 0.30 | 0.50 | 0.43 | 2.46 | ||
| 10-11 | 82 | 0.20 | 0.18 | 0.38 | 0.72 | 2.15 | ||
| 11-12 | 67 | 0.28 | 0.19 | 0.48 | 0.72 | 2.97 | ||
| 12-13 | 35 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.83 | 1.86 | ||
| Kariéra | -- | 508 | 0.17 | 0.19 | 0.35 | 0.56 | 2.01 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 05-06 | 21 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 0.48 | 0.71 | ||
| 08-09 | 18 | 0.22 | 0.39 | 0.61 | 0.89 | 2.83 | ||
| Kariéra | -- | 39 | 0.10 | 0.21 | 0.31 | 0.67 | 1.69 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

