Zoznam hráčov
Detail hráča
Ken Belanger | #77 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 14. 05. 1974 (vek: 52) |
| Miesto narodenia: | Sault-Ste-Marie, ON, CAN |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 225 lbs., 102.1 kg |
| Draft: | Rok 1992, 7. kolo, 153. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 248 |
| Gólov celkom: | 11 |
| Asistencií celkom: | 12 |
| Bodov celkom: | 23 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.04 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.05 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.09 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 94-95 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 95-96 | 7 | 0 | 0 | 0 | -2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 96-97 | 18 | 0 | 2 | 2 | -1 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 37 | 3 | 1 | 4 | 1 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 30.00% | 30 | 0 | 145 | - | ||
| 98-99 | 9 | 1 | 1 | 2 | 1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33.33% | 15 | 0 | 46 | - | ||
| 98-99 | 45 | 1 | 4 | 5 | -2 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 66 | 0 | 209 | - | ||
| 99-00 | 37 | 2 | 2 | 4 | -4 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10.00% | 79 | 0 | 196 | - | ||
| 00-01 | 40 | 2 | 2 | 4 | -6 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 35 | 5.71% | 74 | 0 | 284 | 100.00% | ||
| 01-02 | 43 | 2 | 0 | 2 | -5 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9.09% | 65 | 0 | 189 | - | ||
| 02-03 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 1 | 0 | 17 | - | ||
| 05-06 | 5 | 0 | 0 | 0 | -1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 7 | 0 | 19 | - | ||
| Kariéra | -- | 248 | 11 | 12 | 23 | -19 | 695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 112 | 9.82% | 337 | 0 | 1105 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 98-99 | 12 | 1 | 0 | 1 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 36 | 0 | 63 | - | ||
| Kariéra | -- | 12 | 1 | 0 | 1 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 36 | 0 | 63 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 94-95 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.00 | 0.33 | ||
| 95-96 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.86 | 0.00 | ||
| 96-97 | 18 | 0.00 | 0.11 | 0.11 | 5.67 | 0.28 | ||
| 97-98 | 37 | 0.08 | 0.03 | 0.11 | 2.73 | 0.27 | ||
| 98-99 | 9 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 3.33 | 0.33 | ||
| 98-99 | 45 | 0.02 | 0.09 | 0.11 | 3.38 | 0.36 | ||
| 99-00 | 37 | 0.05 | 0.05 | 0.11 | 1.19 | 0.54 | ||
| 00-01 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.10 | 3.02 | 0.88 | ||
| 01-02 | 43 | 0.05 | 0.00 | 0.05 | 1.98 | 0.51 | ||
| 02-03 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.25 | 0.00 | ||
| 05-06 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.40 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 248 | 0.04 | 0.05 | 0.09 | 2.80 | 0.45 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 98-99 | 12 | 0.08 | 0.00 | 0.08 | 1.33 | 0.58 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 0.08 | 0.00 | 0.08 | 1.33 | 0.58 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

