Zoznam hráčov
Detail hráča
Craig MacDonald | #29 | Center | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Center |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 07. 04. 1977 (vek: 49) |
| Miesto narodenia: | Antigonish, NS, CAN |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 201 lbs., 91.2 kg |
| Draft: | Rok 1996, 4. kolo, 88. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 233 |
| Gólov celkom: | 11 |
| Asistencií celkom: | 24 |
| Bodov celkom: | 35 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.05 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.10 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.15 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 98-99 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 6 | 0 | 28 | 100.00% | ||
| 01-02 | 12 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6.67% | 17 | 0 | 123 | 47.37% | ||
| 02-03 | 35 | 1 | 3 | 4 | -3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2.33% | 16 | 9 | 328 | 55.56% | ||
| 03-04 | 34 | 0 | 3 | 3 | -5 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0.00% | 35 | 0 | 426 | 45.73% | ||
| 03-04 | 18 | 0 | 3 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0.00% | 19 | 0 | 157 | 47.10% | ||
| 05-06 | 25 | 3 | 2 | 5 | 5 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11.11% | 25 | 5 | 257 | 45.45% | ||
| 06-07 | 25 | 3 | 2 | 5 | -2 | 14 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30 | 10.00% | 21 | 17 | 281 | 47.75% | ||
| 07-08 | 65 | 2 | 9 | 11 | -10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 2.38% | 54 | 33 | 707 | 49.75% | ||
| 08-09 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 16.67% | 7 | 1 | 86 | 36.36% | ||
| Kariéra | -- | 233 | 11 | 24 | 35 | -15 | 91 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 269 | 4.09% | 200 | 65 | 2393 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 98-99 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 2 | 0 | 3 | - | ||
| 01-02 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 3 | 0 | 19 | - | ||
| 03-04 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 1 | 0 | 3 | - | ||
| 05-06 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 1 | 0 | 8 | - | ||
| Kariéra | -- | 7 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 7 | 0 | 33 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 98-99 | 11 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.45 | ||
| 01-02 | 12 | 0.08 | 0.08 | 0.17 | 0.00 | 1.25 | ||
| 02-03 | 35 | 0.03 | 0.09 | 0.11 | 0.57 | 1.23 | ||
| 03-04 | 34 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.74 | 1.24 | ||
| 03-04 | 18 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | 0.44 | 0.94 | ||
| 05-06 | 25 | 0.12 | 0.08 | 0.20 | 0.32 | 1.08 | ||
| 06-07 | 25 | 0.12 | 0.08 | 0.20 | 0.56 | 1.20 | ||
| 07-08 | 65 | 0.03 | 0.14 | 0.17 | 0.25 | 1.29 | ||
| 08-09 | 8 | 0.12 | 0.12 | 0.25 | 0.00 | 0.75 | ||
| Kariéra | -- | 233 | 0.05 | 0.10 | 0.15 | 0.39 | 1.15 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 98-99 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| 01-02 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.25 | ||
| 03-04 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| 05-06 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.29 | 0.43 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

