Zoznam hráčov
Detail hráča
Fredrik Sjostrom | #11 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 06. 05. 1983 (vek: 43) |
| Miesto narodenia: | Färgelanda, SWE |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 218 lbs., 98.9 kg |
| Draft: | Rok 2001, 1. kolo, 11. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 489 |
| Gólov celkom: | 46 |
| Asistencií celkom: | 58 |
| Bodov celkom: | 104 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.09 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.12 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.21 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 03-04 | 57 | 7 | 6 | 13 | -7 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 73 | 9.59% | 39 | 0 | 661 | 28.57% | ||
| 05-06 | 75 | 6 | 17 | 23 | 1 | 42 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 109 | 5.50% | 58 | 57 | 1000 | 12.50% | ||
| 06-07 | 78 | 9 | 9 | 18 | -11 | 48 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 125 | 7.20% | 94 | 68 | 1101 | 13.33% | ||
| 07-08 | 51 | 10 | 9 | 19 | -2 | 14 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 84 | 11.90% | 73 | 19 | 692 | 18.18% | ||
| 07-08 | 18 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 7.69% | 30 | 2 | 146 | - | ||
| 08-09 | 79 | 7 | 6 | 13 | -11 | 30 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 95 | 7.37% | 120 | 49 | 962 | 60.00% | ||
| 09-10 | 46 | 1 | 5 | 6 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3.03% | 44 | 17 | 439 | - | ||
| 09-10 | 19 | 2 | 3 | 5 | -4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6.45% | 31 | 18 | 264 | - | ||
| 10-11 | 66 | 2 | 3 | 5 | -5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3.23% | 108 | 33 | 740 | 33.33% | ||
| Kariéra | -- | 489 | 46 | 58 | 104 | -37 | 190 | 5 | 8 | 4 | 6 | 5 | 0 | 638 | 7.21% | 597 | 263 | 6005 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 07-08 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 15 | 1 | 65 | - | ||
| 08-09 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0.00% | 8 | 5 | 83 | - | ||
| Kariéra | -- | 17 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 23 | 6 | 148 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 03-04 | 57 | 0.12 | 0.11 | 0.23 | 0.39 | 1.28 | ||
| 05-06 | 75 | 0.08 | 0.23 | 0.31 | 0.56 | 1.45 | ||
| 06-07 | 78 | 0.12 | 0.12 | 0.23 | 0.62 | 1.60 | ||
| 07-08 | 51 | 0.20 | 0.18 | 0.37 | 0.27 | 1.65 | ||
| 07-08 | 18 | 0.11 | 0.00 | 0.11 | 0.44 | 1.44 | ||
| 08-09 | 79 | 0.09 | 0.08 | 0.16 | 0.38 | 1.20 | ||
| 09-10 | 46 | 0.02 | 0.11 | 0.13 | 0.17 | 0.72 | ||
| 09-10 | 19 | 0.11 | 0.16 | 0.26 | 0.21 | 1.63 | ||
| 10-11 | 66 | 0.03 | 0.05 | 0.08 | 0.21 | 0.94 | ||
| Kariéra | -- | 489 | 0.09 | 0.12 | 0.21 | 0.39 | 1.30 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 07-08 | 10 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.20 | ||
| 08-09 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 0.00 | 1.29 | ||
| Kariéra | -- | 17 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.12 | 0.65 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

