Zoznam hráčov
Detail hráča
Jeff Tambellini | #0 | Ľavé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Ľavé krídlo |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 13. 04. 1984 (vek: 42) |
| Miesto narodenia: | Calgary, AB, CAN |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 186 lbs., 84.4 kg |
| Draft: | Rok 2003, 1. kolo, 27. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 242 |
| Gólov celkom: | 27 |
| Asistencií celkom: | 36 |
| Bodov celkom: | 63 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.11 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.15 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.26 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 05-06 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 3 | 0 | 38 | - | ||
| 05-06 | 21 | 1 | 3 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9.09% | 25 | 4 | 209 | 33.33% | ||
| 06-07 | 23 | 2 | 7 | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10.00% | 18 | 2 | 167 | - | ||
| 07-08 | 31 | 1 | 3 | 4 | -9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2.33% | 19 | 11 | 324 | - | ||
| 08-09 | 65 | 7 | 8 | 15 | -20 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 | 7.14% | 99 | 32 | 853 | 60.00% | ||
| 09-10 | 36 | 7 | 7 | 14 | -8 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 12.73% | 47 | 12 | 413 | - | ||
| 10-11 | 62 | 9 | 8 | 17 | 10 | 18 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 | 7.89% | 113 | 21 | 731 | 54.29% | ||
| Kariéra | -- | 242 | 27 | 36 | 63 | -20 | 88 | 4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 347 | 7.78% | 324 | 82 | 2735 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 10-11 | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 11 | 2 | 44 | - | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0 | 0 | 0 | -3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00% | 11 | 2 | 44 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 05-06 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.50 | ||
| 05-06 | 21 | 0.05 | 0.14 | 0.19 | 0.38 | 0.52 | ||
| 06-07 | 23 | 0.09 | 0.30 | 0.39 | 0.26 | 0.87 | ||
| 07-08 | 31 | 0.03 | 0.10 | 0.13 | 0.26 | 1.39 | ||
| 08-09 | 65 | 0.11 | 0.12 | 0.23 | 0.49 | 1.51 | ||
| 09-10 | 36 | 0.19 | 0.19 | 0.39 | 0.39 | 1.53 | ||
| 10-11 | 62 | 0.15 | 0.13 | 0.27 | 0.29 | 1.84 | ||
| Kariéra | -- | 242 | 0.11 | 0.15 | 0.26 | 0.36 | 1.43 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 10-11 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.33 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

