Zoznam hráčov
Detail hráča
Mattias Weinhandl | #18 | Pravé krídlo | Neaktívny

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Pravé krídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Dátum narodenia: | 01. 06. 1980 (vek: 45) |
| Miesto narodenia: | Ljungy, SWE |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Draft: | Rok 1999, 3. kolo, 78. miesto |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 182 |
| Gólov celkom: | 19 |
| Asistencií celkom: | 37 |
| Bodov celkom: | 56 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.10 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.20 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.31 |
| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2005/06 | 2006/07 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2005/06 | 2006/07 |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 02-03 | 47 | 6 | 17 | 23 | -2 | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 66 | 9.09% | 11 | 8 | 652 | 60.00% | ||
| 03-04 | 55 | 8 | 12 | 20 | 9 | 26 | 4 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 49 | 16.33% | 39 | 0 | 679 | 33.33% | ||
| 05-06 | 53 | 2 | 4 | 6 | -4 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 5.00% | 27 | 7 | 404 | 40.00% | ||
| 05-06 | 15 | 2 | 3 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11.76% | 7 | 3 | 221 | 27.27% | ||
| 06-07 | 12 | 1 | 1 | 2 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33.33% | 3 | 2 | 78 | - | ||
| Kariéra | -- | 182 | 19 | 37 | 56 | 1 | 70 | 5 | 16 | 0 | 1 | 2 | 0 | 175 | 10.86% | 87 | 20 | 2034 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 03-04 | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0.00% | 2 | 0 | 66 | - | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0.00% | 2 | 0 | 66 | - |
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 02-03 | 47 | 0.13 | 0.36 | 0.49 | 0.21 | 1.40 | ||
| 03-04 | 55 | 0.15 | 0.22 | 0.36 | 0.47 | 0.89 | ||
| 05-06 | 53 | 0.04 | 0.08 | 0.11 | 0.26 | 0.75 | ||
| 05-06 | 15 | 0.13 | 0.20 | 0.33 | 0.67 | 1.13 | ||
| 06-07 | 12 | 0.08 | 0.08 | 0.17 | 0.83 | 0.25 | ||
| Kariéra | -- | 182 | 0.10 | 0.20 | 0.31 | 0.38 | 0.96 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 03-04 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 2.00 |
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

