Štatistiky hráčov - Víťazné góly v sezóne 2021/22 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/202020/212021/222022/23
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-40 z 40<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo72403777+13201526009131212.82%6314134033.33%
2.Tomas Hertl czeSJSCenter82303464-930616016320514.63%10557163652.46%
3.Martin Necas czeCARCenter78142640+5322411611598.81%5519126344.71%
4.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo77183149+152016015214312.59%12442127111.11%
5.Jakub Vrana czeDETĽavé krídlo2613619-8165600306520.00%14938933.33%
6.Ondrej Kase czeTORPravé krídlo50141327+41448112011911.76%293270018.18%
7.Martin Fehervary svkWSHObranca798917+1526001220968.33%25111715530.00%
8.Jakub Voracek czeCBJPravé krídlo7965662-134422500211474.08%2728138015.15%
9.Pavel Zacha czeNJDCenter70152136-212248001114810.14%8018118050.13%
10.Tomas Tatar svkNJDĽavé krídlo76151530-222225001013211.36%7528112838.00%
11.David Kampf czeTORCenter82111526+122000241010210.78%8026125252.88%
12.Filip Zadina czeDETPravé krídlo74101424-24104800101546.49%5734105050.00%
13.Filip Chytil czeNYRCenter6781422-1140100101355.93%242788343.41%
14.Radek Faksa czeDALCenter7751419-2052111210895.62%12968121555.11%
15.Dominik Simon czeANACenter7231013034010010883.41%723874266.67%
16.Tomas Nosek czeBOSĽavé krídlo7531417-932000210843.57%8534100153.95%
17.Jan Jenik czeARIPravé krídlo13213-611000010229.09%25413942.11%
18.Dominik Kubalik czeCHIĽavé krídlo78151732-16163900001619.32%9328113340.00%
19.Adam Ruzicka svkCGYCenter285510+880000003315.15%24828746.19%
20.Filip Hronek czeDETObranca7853338-29362700001333.76%708117190.00%
21.Jan Rutta czeTBLObranca7631518+2547000000863.49%937112460.00%
22.Radko Gudas czeFLAObranca7731316+271050011001003.00%35511813880.00%
23.Martin Frk czeLAKPravé krídlo6202-422200001513.33%110850.00%
24.Radim Zohorna czePITĽavé krídlo17246+124000000922.22%23317633.33%
25.Marian Studenic svkDALPravé krídlo33224-76000000424.76%251536925.00%
26.Zdeno Chara svkNYIObranca7221214+885000000812.47%1259013490.00%
27.Kristian Reichel czeWPGCenter13112-27000000185.56%1410136100.00%
28.Michal Kempny czeWSHObranca15112-3160000001010.00%22192380.00%
29.Andrej Sekera svkDALObranca32134-316000000263.85%15254390.00%
30.Radim Simek czeSJSObranca36112-138000000254.00%96394790.00%
31.Andrej Sustr czeANAObranca38156-416000000283.57%27365610.00%
32.Erik Cernak svkTBLObranca5511213+746000000861.16%1657310540.00%
33.Richard Panik svkNYIPravé krídlo4011-2001000040.00%926050.00%
34.Adam Raska czeSJSPravé krídlo5000+1700000020.00%150410.00%
35.Jakub Galvas czeCHIObranca60000000000080.00%291090.00%
36.Martin Kaut czeCOLPravé krídlo6000+2000000010.00%63530.00%
37.Jakub Zboril czeBOSObranca10033+14000000130.00%24101580.00%
38.Christian Jaros svkNJDObranca11000-4200000090.00%21101220.00%
39.Dmitrij Jaskin czeARIPravé krídlo12011-64000000230.00%47917850.00%
40.Libor Hajek czeNYRObranca17011-108000000120.00%7262240.00%
Zobrazujem 1-40 z 40<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>