Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 781<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jonathan ToewsCHICenter331413270123400118915.73%151267357.74%
2.Bo HorvatVANCenter33141428-4194812218516.47%222368953.84%
3.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo33131225-4112500119114.29%121458350.00%
4.Jonathan MarchessaultVGKCenter33121224+52041000211219.92%46563435.71%
5.William KarlssonVGKCenter33111324064811306716.42%192364145.26%
6.Jake VirtanenVANPravé krídlo3310515+3182200107413.51%651449440.00%
7.Reilly SmithVGKPravé krídlo3361622023100100807.50%201863575.00%
8.Adam HenriqueANACenter33611170123400004413.64%192755251.54%
9.Ryan ReavesVGKPravé krídlo336410+2432200104613.04%128539343.24%
10.Markus GranlundVANCenter335611-712110000539.43%241355341.70%
11.Loui ErikssonVANĽavé krídlo335914-781200004511.11%11046250.00%
12.William CarrierVGKĽavé krídlo33516-216000010608.33%16683350.00%
13.Brandon MontourANAObranca3351419024030020628.06%32507560.00%
14.Shea TheodoreVGKObranca3341418+110140100755.33%11336730.00%
15.Pierre-Edouard BellemareVGKĽavé krídlo33448+20001100449.09%282142554.46%
16.Brent SeabrookCHIObranca3341014-923260110765.26%45646960.00%
17.Dominik KahunCHICenter334913+50010000517.84%81046945.45%
18.Nick HoldenVGKObranca33358-64000000368.33%47396110.00%
19.Colin MillerVGKObranca3321315-322180000603.33%58406870.00%
20.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo33268+26110010484.17%231145040.00%
21.Brayden McNabbVGKObranca33044-124000000310.00%78636550.00%
22.Duncan KeithCHIObranca3301414+250010000630.00%17587450.00%
23.Brayden PointTBLCenter32212041+91491400418524.71%161157249.04%
24.Joe PavelskiSJSCenter32207270126900108922.47%272661052.49%
25.Sean MonahanCGYCenter32201838+74811002010419.23%10663249.34%
26.Elias LindholmCGYCenter32161834+16651301508618.60%241065456.48%
27.Patrick KaneCHIPravé krídlo32152237-71229002112412.10%9770550.00%
28.Mark StoneOTTPravé krídlo32152035+101631111217719.48%272464354.84%
29.Steven StamkosTBLCenter32151833-11461300209316.13%361056255.76%
30.Dylan LarkinDETCenter32131730-12925233311311.50%382069155.40%
31.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo32132942+10431400439513.68%236470.00%
32.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo32132437+62451300007317.81%3465560.00%
33.Nikita KucherovTBLPravé krídlo32123345+51851800208314.46%15135910.00%
34.Yanni GourdeTBLCenter32101424+4134600515916.95%30954557.03%
35.Logan CoutureSJSCenter32102030-662800208112.35%212561146.19%
36.Mathieu JosephTBLPravé krídlo329413+6100002005516.36%56638733.33%
37.Evander KaneSJSĽavé krídlo329918-8591400001157.83%581258241.35%
38.Gustav NyquistDETPravé krídlo3282129+84060011849.52%11655966.67%
39.Thomas ChabotOTTObranca3282533-116191110859.41%41637810.00%
40.Anthony CirelliTBLCenter328311+1060022315614.29%451945152.11%
41.Jeff CarterLAKCenter326915-1022480010857.06%331260054.92%
42.Alexander KillornTBLĽavé krídlo3261117+1014130000669.09%3584930.00%
43.J.T. MillerTBLĽavé krídlo3261723+11231000204712.77%531050049.36%
44.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo325914+441300204610.87%221646214.29%
45.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo3256110261211004411.36%781852952.31%
46.Sam BennettCGYCenter325510+246120000539.43%591143462.50%
47.Marcus SorensenSJSPravé krídlo325611+4130012004411.36%321040546.67%
48.Tyler ToffoliLAKCenter325813-34110000816.17%16956878.95%
49.Alex IafalloLAKCenter325813-510020010549.26%342254416.67%
50.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo3251419010060000588.62%4105050.00%
51.Brent BurnsSJSObranca3242630+11621202201013.96%26367520.00%
52.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo32415-2230011102814.29%312033358.11%
53.Luke GlendeningDETCenter324610+7110001003212.50%744051257.00%
54.Braydon CoburnTBLObranca323811+318000000565.36%29355330.00%
55.Ryan McDonaghTBLObranca3231821+1910020100585.17%32627030.00%
56.Noah HanifinCGYObranca3231114+56141110535.66%39426630.00%
57.Magnus PaajarviOTTĽavé krídlo32314-112000000407.50%243342537.50%
58.James NealCGYPravé krídlo32336-916020000744.05%26949744.44%
59.Chris TierneyOTTCenter3231720-614050000525.77%72655251.80%
60.Kevin LabancSJSPravé krídlo3231720-818090011664.55%28547741.67%
61.TJ BrodieCGYObranca323912+1810001100456.67%8316900.00%
62.Mikkel BoedkerOTTĽavé krídlo3231417-106040010446.82%231349466.67%
63.Kiefer SherwoodANAPravé krídlo32358+56000000387.89%531437558.33%
64.Dan GirardiTBLObranca32279+36000100385.26%69485580.00%
65.Jake MuzzinLAKObranca322911+625000000414.88%72546930.00%
66.Drew DoughtyLAKObranca3221517-814290100603.33%62448420.00%
67.Melker KarlssonSJSCenter32224-318000000395.13%261837054.55%
68.Nate ThompsonLAKCenter32213+113000000238.70%342140452.32%
69.Erik KarlssonSJSObranca3221820-71421000101061.89%31407890.00%
70.Brenden DillonSJSObranca32178+718001100293.45%78224990.00%
71.Justin BraunSJSObranca32156-212010000402.50%54576400.00%
72.Marc-Edouard VlasicSJSObranca32167-134000000541.85%8517030.00%
73.Troy StecherVANObranca32189+1116000000382.63%38265510.00%
74.Dion PhaneufLAKObranca32011-1723000000360.00%58444800.00%
75.Tom PyattOTTĽavé krídlo32022-152000000260.00%154338937.41%
76.Marcus PetterssonPITObranca32066+619000000230.00%22384540.00%
77.Mikhail SergachevTBLObranca3201111+56040000540.00%393857550.00%
78.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo31211031+18106900439123.08%71056156.67%
79.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo31211738+616916001012117.36%15115990.00%
80.Nathan MacKinnonCOLCenter31202747+1620514003013215.15%17768040.91%
81.John TavaresTORCenter31191433+61247003011117.12%232159454.16%
82.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo31191938+212051200508821.59%382765254.07%
83.Leon DraisaitlEDMCenter31162137+41631100428219.51%19667450.19%
84.Max DomiMTLĽavé krídlo31141731+6413800207219.44%231555043.75%
85.Brendan GallagherMTLPravé krídlo3113619+12213003011211.61%421252631.25%
86.Mikko RantanenCOLPravé krídlo31133952+192451600217517.33%262164750.00%
87.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo31121224+5143400207815.38%291150531.58%
88.Tyler JohnsonTBLCenter31121022+5101711206717.91%141652245.83%
89.Jamie BennDALĽavé krídlo31121224+5306700008015.00%603058343.10%
90.Kasperi KapanenTORPravé krídlo31111021+1780011206018.33%37750633.33%
91.Morgan RiellyTORObranca31102333+15411200328312.05%23526920.00%
92.Brad MarchandBOSĽavé krídlo31102232+47451301419011.11%22961743.08%
93.Carl SoderbergCOLCenter31101121+162811106515.38%292250746.00%
94.Jonathan DrouinMTLĽavé krídlo31101626+2162700208811.36%251356245.00%
95.Jack EichelBUFCenter31102838+81021000111387.25%311762846.19%
96.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter3110192901031211109510.53%251564342.19%
97.Brandon SaadCHIĽavé krídlo319918-161122107112.68%161355728.57%
98.Craig SmithNSHPravé krídlo319716+68330000949.57%311248350.00%
99.Colin WhiteOTTCenter3181119-3105500105813.79%121647648.57%
100.Patrick MarleauTORĽavé krídlo3181018+583600207011.43%262054053.73%
Zobrazujem 1-100 z 781<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>