Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 773<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo30201131-314810001114214.08%7911630100.00%
2.Connor McDavidEDMCenter30193251+316822002010019.00%171167049.24%
3.Leon DraisaitlEDMCenter30183351+11031800529319.35%14768448.85%
4.Auston MatthewsTORCenter30161531+3649002011214.29%171860058.03%
5.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo30141125+7100500218915.73%10844228.57%
6.James NealEDMĽavé krídlo3014519-168101300207119.72%38950333.33%
7.Brayden SchennSTLCenter30141125+12361000106521.54%50556348.59%
8.Reilly SmithVGKPravé krídlo30121022+641323207017.14%221455122.22%
9.T.J. OshieWSHPravé krídlo30111122+5165600105818.97%432956146.46%
10.John CarlsonWSHObranca30113142+21821200408413.10%22567520.00%
11.Tom WilsonWSHPravé krídlo3011920+8291311416816.18%1092854839.13%
12.William NylanderTORCenter30111122-282500008612.79%6554251.50%
13.Mark StoneVGKPravé krídlo30111324-51151001107913.92%242259533.33%
14.David PerronSTLĽavé krídlo30111728-12641500537115.49%34855050.00%
15.Max PaciorettyVGKĽavé krídlo3010162601931000001198.40%421954144.00%
16.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo30101424-980600006116.39%2512588100.00%
17.William KarlssonVGKCenter3081725+7142514106811.76%252257654.88%
18.Kasperi KapanenTORPravé krídlo308917-340222105115.69%4595017.69%
19.Paul StastnyVGKCenter308412-8144600315614.29%391551453.02%
20.Jaden SchwartzSTLCenter3081422-364900116811.76%191754738.46%
21.Jonathan MarchessaultVGKCenter3081321-4103800201047.69%57653044.83%
22.Dylan LarkinDETCenter3071118-719340000977.22%191563652.16%
23.Lars EllerWSHCenter3061016+720121100649.38%221952153.91%
24.Ryan O'ReillySTLCenter3062026-2421100215510.91%131562156.21%
25.Alex PietrangeloSTLObranca3061420+263110120876.90%14357190.00%
26.Andreas JohnssonTORĽavé krídlo3061016+214450010669.09%30135100.00%
27.Cody GlassVGKCenter304610-76160000429.52%11441540.74%
28.Ivan BarbashevSTLCenter304913+270012103013.33%651941447.20%
29.Ilya MikheyevTORPravé krídlo3041317+74000000695.80%261148466.67%
30.Vince DunnSTLObranca30448+66240000636.35%19164770.00%
31.Ethan BearEDMObranca30459-2201100103910.26%22416350.00%
32.Shea TheodoreVGKObranca303912-110050000734.11%12326470.00%
33.William CarrierVGKĽavé krídlo30347+118000010446.82%85527571.43%
34.Tyler BozakSTLCenter30381106001100417.32%201547653.16%
35.Tyson BarrieTORObranca303912-136130000803.75%26306400.00%
36.Valtteri FilppulaDETCenter303912-24120111002910.34%121150149.86%
37.Brendan LeipsicWSHĽavé krídlo30358+340100102711.11%25928444.44%
38.Morgan RiellyTORObranca3031720-418050021773.90%21407440.00%
39.Ryan ReavesVGKPravé krídlo30224020000000277.41%1381327242.86%
40.Darnell NurseEDMObranca3021113-122010000623.23%66516850.00%
41.Dmitry OrlovWSHObranca302911-214130011405.00%47366600.00%
42.Brayden McNabbVGKObranca30246-130001100296.90%92495930.00%
43.Colton ParaykoSTLObranca3021012+28020100672.99%35516910.00%
44.Oscar KlefbomEDMObranca3021719-1561110000722.78%23977760.00%
45.Cody CeciTORObranca30145+610000010293.45%49556620.00%
46.Justin FaulkSTLObranca30167-312010000551.82%32276110.00%
47.Jay BouwmeesterSTLObranca30156+610000100303.33%24416510.00%
48.Jonas SiegenthalerWSHObranca30145+418000010214.76%22535060.00%
49.Radko Gudas czeWSHObranca30077+1225000000350.00%92385230.00%
50.Nick JensenWSHObranca30022-80010000250.00%24325350.00%
51.Jean-Gabriel PageauOTTCenter2915621+19130222317121.13%482352552.49%
52.Elias LindholmCGYCenter2914721-3145700417219.44%381957046.53%
53.Elias PetterssonVANCenter29122032-2861700307216.67%271655347.47%
54.J.T. MillerVANCenter29121729-11851201007216.67%461758557.21%
55.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo29111324-1281700228113.58%5995350.00%
56.Anthony DuclairOTTĽavé krídlo2911617-3122300008712.64%251647850.00%
57.Brock BoeserVANPravé krídlo2911152601251200208712.64%18756828.00%
58.Anze KopitarLAKCenter291017270103811205617.86%162360157.20%
59.Conor GarlandARIPravé krídlo2910515+961400207213.89%13143910.00%
60.Timo MeierSJSPravé krídlo299918-6141100108111.11%652251729.41%
61.Brady TkachukOTTĽavé krídlo299716-3210000211078.41%1061051446.39%
62.Carl SoderbergARICenter298715+383400004418.18%331348343.79%
63.Bo HorvatVANCenter2981624-8661000007910.13%212859955.69%
64.Logan CoutureSJSCenter2982028+2180802227510.67%261954144.98%
65.Tanner PearsonVANĽavé krídlo2981018+181522107810.26%36144780.00%
66.Alexander RadulovDALPravé krídlo298715+7303400107710.39%252550125.00%
67.Tyler EnnisOTTCenter298715-6103300106312.70%251544255.56%
68.Jeff CarterLAKCenter298412-922120040978.25%271450551.69%
69.Christian DvorakARIĽavé krídlo298917+643600214517.78%121846959.94%
70.Kevin LabancSJSPravé krídlo297815-14181300207010.00%1854730.00%
71.Miro HeiskanenDALObranca2971118+94020000729.72%8447180.00%
72.Jake VirtanenVANPravé krídlo297613-1100000305412.96%511235120.00%
73.Jakob ChychrunARIObranca296410+120230010659.23%34456420.00%
74.Sean MonahanCGYCenter2961521-136380010688.82%29953953.83%
75.Barclay GoodrowSJSCenter296713+2400001204114.63%613043553.11%
76.Dustin BrownLAKĽavé krídlo296915+110010000718.45%67654945.45%
77.Radek Faksa czeDALCenter296612-5141100105211.54%291946048.31%
78.Tyler SeguinDALCenter2961521+2140300211025.88%391355457.89%
79.Derek StepanARICenter295510-48140021598.47%161854445.32%
80.Clayton KellerARICenter2951217-78170000786.41%10448554.55%
81.Brent BurnsSJSObranca2951621-1622290100796.33%34337230.00%
82.Joe PavelskiDALCenter295712-116240010578.77%212253653.31%
83.Alex IafalloLAKĽavé krídlo295914-46130021559.09%191652072.73%
84.Nick SchmaltzARICenter2951520+341500203713.51%71446040.86%
85.Drew DoughtyLAKObranca2951217-910360122647.81%62477470.00%
86.Jamie BennDALĽavé krídlo295914-110240031687.35%672748760.00%
87.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo2951621-118280000796.33%1256833.33%
88.Vinnie HinostrozaARICenter294610+34000000439.30%161039040.74%
89.Phil KesselARICenter2941115-1410370000715.63%81051316.67%
90.Derek RyanCGYCenter294711+54010000458.89%51741648.06%
91.Mark GiordanoCGYObranca2941014-320140000755.33%21637130.00%
92.Josh LeivoVANĽavé krídlo2941014+44030000606.67%14543260.00%
93.Marc-Edouard VlasicSJSObranca29448+300011102416.67%19396000.00%
94.Darren HelmDETCenter29426+525000100429.52%291535550.00%
95.Sean WalkerLAKObranca294812+512010000508.00%32455610.00%
96.Tim SchallerVANCenter29404-5100011003511.43%261434233.33%
97.Mikael BacklundCGYCenter293710-118120020605.00%16553747.53%
98.Kyle CliffordLAKĽavé krídlo29347+319000000436.98%49731850.00%
99.Jake MuzzinTORObranca2931013+522000100595.08%62476200.00%
100.Chris TierneyOTTCenter2931114-36111100378.11%211448955.56%
Zobrazujem 1-100 z 773<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>