Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 841<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Max PaciorettyVGKĽavé krídlo52212647+113451400112259.33%682893443.40%
2.Reilly SmithVGKPravé krídlo52201939+61835243012915.50%332194322.22%
3.Mark StoneVGKPravé krídlo52182846+821612013013513.33%4434102135.71%
4.Paul StastnyVGKCenter52141125-4225800319714.43%522587354.25%
5.Ryan ReavesVGKPravé krídlo52639-2360000004613.04%2181649543.59%
6.Shea TheodoreVGKObranca5262531+42301100101434.20%185211410.00%
7.William CarrierVGKĽavé krídlo525914031000010756.67%159949566.67%
8.Brayden McNabbVGKObranca52257-636001100494.08%1539410400.00%
9.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo51373370+16301627006020018.50%4218100030.77%
10.Patrick KaneCHIPravé krídlo51253863+434618002119213.02%1814108525.00%
11.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo51252550-430712006116315.34%159105820.00%
12.Mark ScheifeleWPGCenter51233154-143716005211619.83%3234109946.82%
13.Brad MarchandBOSCenter51214465+2053421014013515.56%4312102141.03%
14.Nikolaj EhlersWPGĽavé krídlo51182038+31934113014612.33%25218550.00%
15.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo51171936-141621000109717.53%502499566.67%
16.Blake WheelerWPGPravé krídlo51152843-1022315122012811.72%843698149.27%
17.Pierre-Luc DuboisCBJĽavé krídlo51152338+53519004211313.27%654190246.46%
18.Jonathan ToewsCHICenter51143044-13416003311612.07%4829100156.58%
19.Carl SoderbergARICenter51131427+5104900108016.25%602982845.44%
20.Dylan LarkinDETCenter51132336-16275900001558.39%3534107952.37%
21.Christian DvorakARIĽavé krídlo51131730+7105900219513.68%312983856.20%
22.Clayton KellerARICenter51122133-81821300101448.33%16884537.50%
23.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo51122335-41381100101438.39%481790737.50%
24.Gustav NyquistCBJCenter51112132+31439112110310.68%232090248.28%
25.Phil KesselARICenter51112031-201871500101159.57%101689916.67%
26.Jakob ChychrunARIObranca51109190284600101089.26%568411430.00%
27.Charlie CoyleBOSCenter5191827+3120311101018.91%612484247.11%
28.Jack RoslovicWPGCenter5191019-181200008410.71%451276351.46%
29.Boone JennerCBJCenter518917-10322301101206.67%815592253.89%
30.Derek StepanARICenter5181321-3121611211147.02%283791947.79%
31.David Kampf czeCHICenter517714-76001120749.46%402071953.30%
32.Nick SchmaltzARICenter5172835+5142900206311.11%92380039.54%
33.Oliver Ekman-LarssonARIObranca51616220261600101105.45%1015011910.00%
34.Neal PionkWPGObranca5152732+22031800101074.67%1275211900.00%
35.Seth JonesCBJObranca5152328+9181801001164.31%5711212940.00%
36.Sean KuralyBOSCenter5141317-422010100685.88%1052268147.69%
37.Brandon CarloBOSObranca5141216+1412000000844.76%936010560.00%
38.Alex GoligoskiARIObranca5132225+418290000793.80%659711790.00%
39.Sebastian AhoCARPravé krídlo50241842+1116511344014316.78%341296646.03%
40.Elias LindholmCGYCenter50201636-1220713006112016.67%653198448.59%
41.Zach PariseMINĽavé krídlo50191332-108912113011616.38%222885855.77%
42.Andrei SvechnikovCARPravé krídlo50192645+1238515003113414.18%83248330.00%
43.Tomas Tatar svkMTLĽavé krídlo50172643-132711001011914.29%651882540.00%
44.Anze KopitarLAKCenter50172643+11651511419817.35%3239103955.56%
45.Eric StaalMINCenter50172138-62451100519018.89%201685249.45%
46.Timo MeierSJSPravé krídlo50161531-133424001012612.70%1182886333.33%
47.Conor GarlandARIPravé krídlo50161228+41238003011613.79%201868025.00%
48.Kevin HayesPHIPravé krídlo50141327-142236224112311.38%671889848.24%
49.Jeff CarterLAKCenter5014923-17323500611578.92%532285251.08%
50.James Van RiemsdykPHIĽavé krídlo50141529+2636001012011.67%201176333.33%
51.Sean MonahanCGYCenter50142236-1612411003112311.38%551590552.47%
52.Sean CouturierPHICenter50133043+15222800111319.92%4422100258.33%
53.Claude GirouxPHIPravé krídlo50132235+72641301401478.84%401596359.66%
54.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo50132538-141031200101429.15%1693733.33%
55.Max DomiMTLCenter50122234+22511100221309.23%22986046.75%
56.Shea WeberMTLObranca50122133+7243800201478.16%868612160.00%
57.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo50122436+152214001010012.00%912495355.13%
58.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo50111223+61800111010410.58%1032777947.06%
59.Kevin LabancSJSPravé krídlo50111425-22342600301268.73%341580025.00%
60.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo50102838+112321100319210.87%132084431.58%
61.Warren FoegeleCARĽavé krídlo50101222+12240033101019.90%511469346.67%
62.Brandon TanevPITĽavé krídlo50101222+2100123327213.89%1865274125.00%
63.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo50103848+18831813001387.25%142195944.12%
64.Lucas WallmarkCARCenter50101222-1143601007114.08%401866050.67%
65.Alex IafalloLAKĽavé krídlo50101727-1104600219810.20%373191958.82%
66.Nick SuzukiMTLCenter5091827-844900008610.47%402378049.47%
67.Brent BurnsSJSObranca5092332-232841101111476.12%577312370.00%
68.Ivan ProvorovPHIObranca5091625+11661300311137.96%567912460.00%
69.Derek RyanCGYCenter5091625+8101412007811.54%122475351.28%
70.Ryan DzingelCARCenter5081927+523480010829.76%262073332.00%
71.Barclay GoodrowSJSCenter5081321-3730201207011.43%994877650.99%
72.Ryan SuterMINObranca5072835-10102150020838.43%396312470.00%
73.Danton HeinenBOSĽavé krídlo5071421+76360020779.09%272971540.00%
74.Teddy BluegerPITCenter5071017+421000220798.86%702580046.37%
75.Jordan StaalCARCenter5071118+226230000997.07%1022490454.94%
76.Travis SanheimPHIObranca507916-220020000798.86%245110080.00%
77.Nino NiederreiterCARPravé krídlo5061622-532280020847.14%331775425.00%
78.Mikael BacklundCGYCenter5061622024262220996.06%30790446.31%
79.Erik GustafssonCHIObranca5061824-325280000837.23%694310260.00%
80.Dominik Simon czePITCenter5061420-310010000857.06%371373036.59%
81.Darren HelmDETCenter506612-131000100669.09%692165354.55%
82.Ryan HartmanMINPravé krídlo506713+352110010758.00%303862554.07%
83.Drew DoughtyLAKObranca5062127-111841101221145.26%887413030.00%
84.Jeff PetryMTLObranca5062228-10222911101175.13%1275911720.00%
85.Zachary Aston-ReesePITCenter505611+522001100925.43%1192672830.43%
86.Marc-Edouard VlasicSJSObranca505510-1040011104810.42%267110170.00%
87.Noah HanifinCGYObranca505914-1410140000995.05%687610710.00%
88.Alexander WennbergCBJCenter5051520016150010637.94%162982947.36%
89.Mark GiordanoCGYObranca50517220302702001303.85%3512912070.00%
90.Sean WalkerLAKObranca5041519018030000974.12%62659570.00%
91.Brett PesceCARObranca5041216+1123000200864.65%227210980.00%
92.Vinnie HinostrozaARICenter5041317012010000904.44%351866240.43%
93.Brock McGinnCARĽavé krídlo504610-313002210715.63%552165633.33%
94.Vladislav GavrikovCBJObranca504711+1218000010596.78%58599090.00%
95.Jaccob SlavinCARObranca5041923+2780101311063.77%298211410.00%
96.Matt RoyLAKObranca5041014+28000000834.82%85728760.00%
97.Joel EdmundsonCARObranca504812+553000000675.97%82659160.00%
98.Valtteri FilppulaDETCenter5031316-3516031100476.38%221982544.70%
99.Matt DumbaMINObranca5031316-9370501001242.42%736811340.00%
100.Rasmus AnderssonCGYObranca5031013-1533030000923.26%37589550.00%
Zobrazujem 1-100 z 841<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>