Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 655<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Auston MatthewsTORCenter910616-224500213132.26%4916654.61%
2.Nathan MacKinnonCOLCenter98715+9100300104020.00%8219536.73%
3.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo98412+1283400302828.57%9617750.00%
4.Michael FerlandCARĽavé krídlo9639+791200103616.67%21414242.31%
5.John TavaresTORCenter96511+342300103318.18%7816850.00%
6.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo9617-5162300102227.27%1861510.00%
7.Bo HorvatVANCenter9527-472400212321.74%8816854.24%
8.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo9527+820000102619.23%3515176.92%
9.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo9448+441200102714.81%011750.00%
10.Mikko RantanenCOLPravé krídlo941216+1181300002218.18%7817833.33%
11.Kasperi KapanenTORPravé krídlo9448+400000001921.05%921390.00%
12.Mark ScheifeleWPGCenter9459+3162400002416.67%3720147.74%
13.Morgan RiellyTORObranca941014+400600112714.81%11181940.00%
14.Dylan LarkinDETCenter9437-781211002814.29%8818449.43%
15.Sebastian AhoCARPravé krídlo941014+921300212416.67%9817346.90%
16.Adam LowryWPGCenter9415+450011101723.53%25613558.39%
17.Scott LaughtonPHICenter9415+240000001822.22%9413664.29%
18.Mitchell MarnerTORCenter94812+241400002516.00%471710.00%
19.Jordan StaalCARCenter9426+320000002615.38%25317959.72%
20.Brandon SutterVANCenter9314-320011001421.43%7415846.99%
21.Jordan MartinookCARĽavé krídlo9314+240011002213.64%21613026.67%
22.Warren FoegeleCARĽavé krídlo9325-140000002512.00%16114183.33%
23.Jack EichelBUFCenter9369-12130000387.89%8518546.63%
24.Patrik LaineWPGPravé krídlo9325-26340000368.33%971530.00%
25.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo93912021400102512.00%511740.00%
26.Conor ShearyBUFĽavé krídlo9314-723300101816.67%3514962.50%
27.Colin WilsonCOLĽavé krídlo9303-322200101520.00%5210837.50%
28.Claude GirouxPHICenter93811-42150000339.09%2018363.03%
29.Ben StreetANACenter9325+20000000933.33%9612531.25%
30.Adam HenriqueANACenter9325042200001030.00%61014841.60%
31.Sean CouturierPHICenter9303-300000001816.67%5420257.80%
32.Sven BaertschiVANĽavé krídlo9336-242400001225.00%661480.00%
33.Bryan LittleWPGCenter9314-401100201717.65%4214749.62%
34.Andreas AthanasiouDETCenter9325-400200002910.34%2215040.63%
35.Carl SoderbergCOLCenter9336041300001618.75%5814442.28%
36.Kiefer SherwoodANAPravé krídlo9224+740000001216.67%10312285.71%
37.Ron HainseyTORObranca9224+760000001020.00%13131810.00%
38.Travis KonecnyPHICenter9235-141100001811.11%10212820.00%
39.Jason PominvilleBUFPravé krídlo9235+400000001414.29%2010550.00%
40.Max ComtoisANAĽavé krídlo9257+37000010922.22%25313437.50%
41.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo9235-217120000825.00%18413233.33%
42.Thomas VanekDETĽavé krídlo9213-962200001020.00%9213133.33%
43.Ben ChiarotWPGObranca9213+124000000922.22%16141520.00%
44.Andrei SvechnikovCARPravé krídlo9224-110000020258.00%901190.00%
45.Robert HaggPHIObranca92350100000101811.11%32131630.00%
46.Hampus LindholmANAObranca9257000200001414.29%12212210.00%
47.Blake WheelerWPGPravé krídlo9257-317040000258.00%9718431.58%
48.Brock BoeserVANPravé krídlo9246-48030021219.52%321620.00%
49.Oskar LindblomPHIĽavé krídlo9202-320000001513.33%931180.00%
50.Brett PesceCARObranca9213+740000001513.33%9171790.00%
51.Jake VirtanenVANPravé krídlo9224+280000001216.67%17611233.33%
52.Andrew CoppWPGCenter9112+22000000714.29%11412837.50%
53.Sam SteelANACenter912304020000128.33%5213950.51%
54.Alexander KerfootCOLCenter9156-210030000175.88%3412858.33%
55.Shayne GostisbeherePHIObranca9134-50130000283.57%6151930.00%
56.Troy StecherVANObranca9123+24000000911.11%561460.00%
57.Gustav NyquistDETPravé krídlo9167-72030011214.76%4415266.67%
58.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo912306000000175.88%221230.00%
59.Marco ScandellaBUFObranca911208000010147.14%1191780.00%
60.Brandon TanevWPGĽavé krídlo9134+515000000166.25%3191310.00%
61.Anthony ManthaDETPravé krídlo9123-126120000205.00%132137100.00%
62.Mathieu PerreaultWPGCenter9112+20000010137.69%1018854.55%
63.Lucas WallmarkCARCenter9101-16000000185.56%8111950.00%
64.Brandon MontourANAObranca9123-36000010147.14%17142000.00%
65.Jacob TroubaWPGObranca9156+38000011156.67%15132010.00%
66.Jake McCabeBUFObranca9123+28000000616.67%16141690.00%
67.Connor BrownTORPravé krídlo9123-40010000147.14%7713450.00%
68.Par LindholmTORCenter911204000000911.11%61212554.39%
69.Patrick MarleauTORĽavé krídlo9145+12110010166.25%7715144.44%
70.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo9178+70120000205.00%151640.00%
71.Justin FaulkCARObranca9145+34120000273.70%771900.00%
72.Rickard RakellANACenter9145-40130000234.35%18915854.55%
73.Darren HelmDETCenter9123-32000000166.25%3412755.56%
74.Josh LeivoTORĽavé krídlo9112-57120010137.69%1049533.33%
75.Josh MorrisseyWPGObranca9167+22130000147.14%10192130.00%
76.Kyle OkposoBUFPravé krídlo9145-414130000214.76%11213850.00%
77.Justin WilliamsCARPravé krídlo9178+38010000263.85%8015460.00%
78.Matthew NietoCOLĽavé krídlo9112-14000010147.14%5513060.00%
79.Luke GlendeningDETCenter9123-26000000616.67%13912852.08%
80.Tyson JostCOLCenter9112-22120000911.11%8513328.07%
81.Rasmus DahlinBUFObranca9123-12000010128.33%1341720.00%
82.Rasmus RistolainenBUFObranca9134-62130010195.26%27142280.00%
83.Markus GranlundVANCenter9123+32000000137.69%7414440.43%
84.Tyler MyersWPGObranca9112-124000000195.26%8111640.00%
85.Andrew CoglianoANAĽavé krídlo9134+30110010195.26%1213460.00%
86.Frans NielsenDETCenter9055-60020100130.00%7415256.76%
87.Matt CalvertCOLĽavé krídlo9011+111000000190.00%13612347.62%
88.Evan RodriguesBUFĽavé krídlo9044+14010000160.00%0712740.48%
89.Brock McGinnCARĽavé krídlo9000-42000000110.00%19412140.00%
90.Ivan ProvorovPHIObranca9033-64000000140.00%14162250.00%
91.Joe MorrowWPGObranca9000-3000000080.00%1071250.00%
92.Jori LehteraPHICenter9011010000000100.00%10010259.30%
93.Jaccob SlavinCARObranca9044-10000100230.00%4142060.00%
94.Samuel GirardCOLObranca9033+4002000080.00%9101760.00%
95.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo9033-67010000170.00%741270.00%
96.Calvin de HaanCARObranca9011+48000000130.00%16111590.00%
97.Christopher TanevVANObranca9033-3200000090.00%4222020.00%
98.Dougie HamiltonCARObranca9033-14000000390.00%1571780.00%
99.Ian ColeCOLObranca9033+31000000080.00%9241750.00%
100.Erik GudbransonVANObranca9011-12500000080.00%18111620.00%
Zobrazujem 1-100 z 655<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>