Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 842<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Craig SmithNSHPravé krídlo60161329+8144700101699.47%612891949.06%
2.Roman JosiNSHObranca60113546+82221001202025.45%369715080.00%
3.Ryan HartmanNSHĽavé krídlo6010919+7420000201089.26%631981215.38%
4.Kevin FialaNSHĽavé krídlo6092231-7261700101247.26%271590960.00%
5.Ryan EllisNSHObranca6062329+19161411201135.31%5111514610.00%
6.Bo HorvatVANCenter59202545-427512232116811.90%3746123753.30%
7.Jonathan MarchessaultVGKCenter59192140-52651400412138.92%7214110536.57%
8.William KarlssonVGKCenter59181937-612510123012015.00%3140113747.00%
9.Nick BoninoNSHCenter59141327+25143301108416.67%225497450.76%
10.Loui ErikssonVANĽavé krídlo5991221-9161300208410.71%22086033.33%
11.Brayden McNabbVGKObranca5921113+538000010563.57%14711511650.00%
12.Marcus PetterssonPITObranca5911516+1143020000541.85%66809180.00%
13.Steven StamkosTBLCenter58323769-1291429005017817.98%5624105253.00%
14.Joe PavelskiSJSCenter58302050+318816112114820.27%5948111453.28%
15.Mark ScheifeleWPGCenter58303868+1732718035314820.27%3838130646.61%
16.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo58292554+215918001116317.79%2319101446.88%
17.Evander KaneSJSĽavé krídlo58262349+310949011022111.76%12420106941.95%
18.Jonathan ToewsCHICenter58263157+528516114215316.99%2326120556.77%
19.Nikita KucherovTBLPravé krídlo58266692+12341036003016016.25%292611300.00%
20.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo58251944-6381117002018413.59%8230106626.67%
21.Patrik LaineWPGPravé krídlo58251136-17281114003019113.09%463698738.46%
22.Sebastian AhoCARPravé krídlo58244266+2018319344217513.71%4728116249.12%
23.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo58222244-314711113016813.10%7121123100.00%
24.Logan CoutureSJSCenter58203151+210412113013714.60%4139108546.82%
25.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo58181735+161612004011915.13%342882766.67%
26.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo58173552+2212716141112313.82%2219103439.29%
27.Nino NiederreiterCARPravé krídlo58171835-826512003012713.39%651489362.79%
28.Yanni GourdeTBLCenter58151934+54247005110214.71%671995555.80%
29.Bryan LittleWPGCenter58142236-4204702519414.89%401692651.49%
30.Andrei SvechnikovCARPravé krídlo58141226-4500300201449.72%931585414.29%
31.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo58141630+881300408416.67%302979311.11%
32.Mikael GranlundMINCenter58143448-120218224114010.00%2726108744.75%
33.Justin WilliamsCARPravé krídlo58142337-103071100201638.59%421799537.75%
34.David Krejci czeBOSCenter5814334701641200209315.05%1623103049.22%
35.Gustav NyquistDETPravé krídlo58143347-2611100211479.52%2013104850.00%
36.Brett ConnollyWSHPravé krídlo58131730+3181200309214.13%341878429.17%
37.Jake VirtanenVANPravé krídlo58121022-3402200101368.82%1192886033.33%
38.Jordan MartinookCARĽavé krídlo5812517+22200114011110.81%1383485446.40%
39.Alexander KillornTBLĽavé krídlo58121830+173725011111910.08%681788425.00%
40.Blake WheelerWPGPravé krídlo58125668+74312222101687.14%5844123734.67%
41.Brandon TanevWPGĽavé krídlo58121022+6370011009612.50%2016283542.86%
42.Marcus SorensenSJSPravé krídlo5811819+6150012006915.94%612273145.45%
43.Brent BurnsSJSObranca58115263+132652114512195.02%608614410.00%
44.Ryan JohansenNSHCenter58114253+728013013110710.28%7519114154.67%
45.Mathieu PerreaultWPGCenter58111021-5243600207315.07%811373350.00%
46.Anthony CirelliTBLCenter58111223+14150144419112.09%683785752.28%
47.Dominik KahunCHICenter58111829+7012001010110.89%101883439.02%
48.Jared SpurgeonMINObranca58112536+7141601001149.65%6110013680.00%
49.Kevin LabancSJSPravé krídlo58112738-42821400219511.58%421179040.00%
50.Dougie HamiltonCARObranca58101323-3361500001805.56%1046111370.00%
51.Charlie CoyleMINCenter58101828+2161311201109.09%584399246.20%
52.Adam HenriqueANACenter58101828-8165801108811.36%494697053.56%
53.Luke GlendeningDETCenter5891120+11150012108210.98%1367491656.08%
54.Tanner PearsonPITĽavé krídlo589615-14141200001018.91%982878933.33%
55.Melker KarlssonSJSCenter589413-1240000206513.85%463165763.64%
56.Damon SeversonNJDObranca5881927-19462701001017.92%655512450.00%
57.Ryan ReavesVGKPravé krídlo588816+3603300107410.81%2172064243.82%
58.Shea TheodoreVGKObranca5881725-8163601111385.80%21641160100.00%
59.Mattias EkholmNSHObranca5873340+24352701311016.93%558113460.00%
60.Warren FoegeleCARĽavé krídlo587411-1214000030848.33%961776650.00%
61.Lucas WallmarkCARCenter5871320-8262500301016.93%573188050.24%
62.Ryan SuterMINObranca5863440+23531312101015.94%48791550100.00%
63.Brock McGinnCARĽavé krídlo5861319+716001100906.67%992784647.73%
64.Jaccob SlavinCARObranca5852025-5163501101054.76%489313360.00%
65.Justin FaulkCARObranca5851520+4372500101573.18%1098312910.00%
66.Marcus FolignoMINĽavé krídlo5851015-340010100647.81%1563168247.62%
67.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo5851015-1234121100845.95%1463092450.00%
68.Brandon MontourANAObranca5851924-15400300201184.24%668813360.00%
69.Jake MuzzinTORObranca5852025+1635130100945.32%12810412280.00%
70.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo585813+257001120529.62%874362656.05%
71.Ryan McDonaghTBLObranca5852429+2526020200895.62%6210212660.00%
72.Pierre-Edouard BellemareVGKĽavé krídlo584610+14001100735.48%443572453.51%
73.Jacob TroubaWPGObranca5842731+16462802111103.64%7612013080.00%
74.Jonas BrodinMINObranca584913-1026011120685.88%418911940.00%
75.Andy GreeneNJDObranca5831215-712020100773.90%5016212150.00%
76.Dmitry OrlovWSHObranca5831316-727010000734.11%878112790.00%
77.Duncan KeithCHIObranca5832225+8640200001012.97%3310413170.00%
78.Calvin de HaanCARObranca5811112+418000010891.12%1468811000.00%
79.Brenden DillonSJSObranca5811718+2037001100531.89%138529880.00%
80.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo57392766+8301119002022517.33%15732119525.00%
81.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo57361753+824812007318719.25%1719106552.76%
82.Patrick KaneCHIPravé krídlo57345185+218825005222814.91%1513127050.00%
83.Leon DraisaitlEDMCenter573434680361223004215521.94%3919126350.31%
84.John TavaresTORCenter57333063+1526612006120416.18%3737108854.69%
85.Brayden PointTBLCenter57334174+16201628006214223.24%2726106450.65%
86.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo57302858+12411020009019115.71%8547122052.58%
87.Sean MonahanCGYCenter57293665+8101219004017116.96%2718112250.58%
88.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo57294978+1616524006318315.85%87116250.00%
89.Nathan MacKinnonCOLCenter57294675+1526728003024711.74%3520124942.24%
90.Jake GuentzelPITCenter57272552+71837112016016.88%6633108934.48%
91.Mark StoneOTTPravé krídlo57263157+1522415114113718.98%5052116948.08%
92.Elias LindholmCGYCenter57254065+2516824135013917.99%5227116754.08%
93.Mika ZibanejadNYRCenter57253156-830920225016714.97%9644115349.61%
94.Dylan LarkinDETCenter57243054-749611234422010.91%6631124554.29%
95.Chris KreiderNYRĽavé krídlo57241943+634711001015415.58%1243399334.09%
96.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo57243357+850921001014117.02%5710100050.00%
97.Tyler SeguinDALCenter57243054+1612617006222410.71%5234118554.08%
98.Mikko RantanenCOLPravé krídlo57245276+14401126003114416.67%4430120248.28%
99.Zach PariseMINĽavé krídlo57232649020812024018612.37%4151106522.22%
100.Brendan GallagherMTLPravé krídlo57221436+102846003020410.78%842295037.50%
Zobrazujem 1-100 z 842<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>