Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 883<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Leon DraisaitlEDMCenter714367110-71816440010221819.72%2719160652.09%
2.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo71383573+434917127123915.90%1817149815.38%
3.Max PaciorettyVGKĽavé krídlo71323466+1844819005130710.42%9035127253.13%
4.Mark ScheifeleWPGCenter71294473+2451020006217017.06%3449154946.94%
5.Reilly SmithVGKPravé krídlo71272754+172035246016915.98%5530127225.00%
6.Adam HenriqueANACenter71261743-22259001016915.38%7532119855.05%
7.Nikolaj EhlersWPGĽavé krídlo71253358+143035115020312.32%362811740.00%
8.David PerronSTLĽavé krídlo71253560+252927009416615.06%6719130137.50%
9.Brayden SchennSTLCenter71253358+3441021004013818.12%11921131149.02%
10.Blake WheelerWPGPravé krídlo71224365+137422122018012.22%10251137249.85%
11.Jaden SchwartzSTLCenter71223557+318920004116213.58%6028129145.00%
12.Brady TkachukOTTĽavé krídlo71212344-141062800312598.11%30343134546.15%
13.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo71212748-2340314001012916.28%7130137266.67%
14.Dylan LarkinDETCenter71193453-213951400002238.52%5245150952.42%
15.Paul StastnyVGKCenter71172138+624510013113612.50%6332121654.78%
16.Max DomiMTLCenter71172744-33511100321799.50%3213121448.86%
17.Connor BrownOTTPravé krídlo71162743-6243402101739.25%3935142942.65%
18.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo71133447+18321400101319.92%11937133854.49%
19.Shea TheodoreVGKObranca71133346+122511611422195.94%206915800.00%
20.Nick SuzukiMTLCenter71132841-15661400101389.42%6432113646.28%
21.Ryan O'ReillySTLCenter71124961+1110218113111810.17%1642146156.56%
22.Jack RoslovicWPGCenter71121729+41212000011710.26%5821105847.30%
23.Jeff PetryMTLObranca71112940-102631211321586.96%1777916790.00%
24.Chris TierneyOTTCenter71112637-62012452110210.78%4437122151.18%
25.Vince DunnSTLObranca7191423+152741000101386.52%504711560.00%
26.Ryan ReavesVGKPravé krídlo718715-5470000106113.11%3162472146.15%
27.Carter RowneyANAPravé krídlo7181119+5140024106312.70%1894291145.63%
28.William CarrierVGKĽavé krídlo7171219039000010997.07%2131170164.29%
29.Neal PionkWPGObranca7163945+103232500101773.39%1657816600.00%
30.Thomas ChabotOTTObranca7163339-184201100001863.23%798518470.00%
31.Ethan BearEDMObranca7151621-433120010995.05%5910615600.00%
32.Darnell NurseEDMObranca7152833-2480500101702.94%17214116660.00%
33.Brayden McNabbVGKObranca71279+140001100732.74%20113314220.00%
34.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo70484795+214020380010127917.20%4722132838.89%
35.Auston MatthewsTORCenter70473380+1981225005029016.21%4060146855.00%
36.Patrick KaneCHIPravé krídlo70335184+840823002127512.00%2419149425.00%
37.Elias LindholmCGYCenter70292554-822819007116917.16%9341138149.31%
38.Brad MarchandBOSCenter70285987+2582528135018515.14%5519136243.14%
39.Timo MeierSJSPravé krídlo70222749-224229002019911.06%15538121032.43%
40.Sean MonahanCGYCenter70222648-1625816005116613.25%6522126852.59%
41.Anze KopitarLAKCenter70214162+616721115113515.56%4956147355.15%
42.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo70182745-1015101600412078.70%5819122535.00%
43.Christian DvorakARIĽavé krídlo70182038+612610002113413.43%3936116955.11%
44.Ryan StromeNYRCenter70184159+2148317013015411.69%4532137247.51%
45.Pierre-Luc DuboisCBJĽavé krídlo70183149-249110004215811.39%8550125644.60%
46.Jonathan ToewsCHICenter70184260-24818113317210.47%5635138557.30%
47.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo70184058-101261800202098.61%111131625.00%
48.Clayton KellerARICenter70172744-62821500201849.24%2013114138.10%
49.Carl SoderbergARICenter70171835+618611001013512.59%7741111345.29%
50.Alex IafalloLAKĽavé krídlo70172643+11469003214211.97%4947132547.83%
51.Alex PietrangeloSTLObranca70163652+112062201302257.11%478916930.00%
52.Mikael BacklundCGYCenter70162945+326310333015710.19%4411125747.30%
53.Charlie CoyleBOSCenter70162137+92115223014511.03%8334117646.64%
54.Tyler EnnisEDMCenter70162137-620510001015910.06%96261031100.00%
55.Gustav NyquistCBJCenter70152742+4163911311519.93%3726126351.52%
56.Kevin LabancSJSPravé krídlo70141933-33383900301767.95%4624112516.67%
57.Phil KesselARICenter70142438-212291700201539.15%1120120122.22%
58.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo70131427+2240011101409.29%12038108046.15%
59.Brent BurnsSJSObranca70123345-223451701112255.33%7211517790.00%
60.Boone JennerCBJCenter70111324-14362401101796.15%10980126955.15%
61.Nick SchmaltzARICenter70113445+32021300209511.58%1234108842.55%
62.Derek StepanARICenter70101828-4161711211586.33%4354123547.54%
63.Mikhail SergachevTBLObranca70102434+155851311001188.47%1069914260.00%
64.Yanni GourdeTBLCenter70102030-5491623511109.09%782098554.07%
65.Brett HowdenNYRCenter7091019-11281202206414.06%696792048.18%
66.Kevin ShattenkirkTBLObranca7082634+22381700001316.11%626613230.00%
67.Barclay GoodrowTBLCenter7081826-8970201201027.84%16266111648.84%
68.David Kampf czeCHICenter708816-118001120908.89%522695752.34%
69.Matthew NietoCOLĽavé krídlo7081321+76002230859.41%372394640.00%
70.Adam FoxNYRObranca7083442+223211300401256.40%359213240.00%
71.Jacob TroubaNYRObranca7072027-12614802101684.17%17312815800.00%
72.Joe ThorntonSJSCenter7072431-1934380010769.21%2029108649.39%
73.Valtteri FilppulaDETCenter7061521-4224151100639.52%2831116344.88%
74.Rasmus AnderssonCGYObranca7051722-7570400001244.03%518313960.00%
75.Sean WalkerLAKObranca7051924-12260500001273.94%818413190.00%
76.Noah HanifinCGYObranca7051722-12121500001323.79%828914820.00%
77.Tyson BarrieTORObranca7053439-71611200001692.96%477615320.00%
78.Marc-Edouard VlasicSJSObranca7051015-1010001110746.76%379714210.00%
79.Matt RoyLAKObranca7041418+16100100001123.57%13210012680.00%
80.Alex GoligoskiARIObranca7042832+82421100001013.96%9113416140.00%
81.Nate ThompsonPHICenter7041115-130000110675.97%1185089653.70%
82.Samuel GirardCOLObranca7043034+1171130010964.17%469214920.00%
83.Nathan MacKinnonCOLCenter69355893+13121231004231811.01%5131146543.10%
84.Artemi PanarinNYRĽavé krídlo69326395+3620724004020915.31%2518142250.00%
85.Mike HoffmanFLACenter69293059-5281121003021413.55%3322116246.67%
86.J.T. MillerVANCenter69274572+1147925023116516.36%12338138859.19%
87.T.J. OshieWSHPravé krídlo69262349+4261012004113319.55%9058126350.00%
88.Zach PariseMINĽavé krídlo69252146-1181218114015516.13%2738118753.25%
89.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo69252247-7101117002016714.97%292411810.00%
90.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo69252752+318112006118713.37%2916102754.55%
91.Kevin HayesPHIPravé krídlo69231841-63447445217513.14%8822122450.24%
92.Jonathan HuberdeauFLACenter69235578+530529003115215.13%5126129639.34%
93.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo69233861-574519004218812.23%1222212640.00%
94.Bo HorvatVANCenter69223153-15211216002017812.36%5566136257.32%
95.Sean CouturierPHICenter69223759+2130413004118511.89%6026136959.63%
96.Sam ReinhartBUFCenter69222850-1520512002014415.28%3627142435.71%
97.Tanner PearsonVANĽavé krídlo69212445-427310233016412.80%9640114017.65%
98.Claude GirouxPHIPravé krídlo69213253+728720126019710.66%4516131059.04%
99.Jamie BennDALĽavé krídlo69192039-453814004216311.66%16757113555.84%
100.Brett ConnollyFLAPravé krídlo69191433-32646003011716.24%5617100135.29%
Zobrazujem 1-100 z 883<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>