Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2018/19 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 906<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Marcus PetterssonPITObranca8422325+1766150100872.30%10110814020.00%
2.Kevin FialaMINĽavé krídlo83132639-233621100201747.47%422012990.00%
3.Ryan HartmanPHIĽavé krídlo83121426+1740000201458.28%10739108966.67%
4.Leon DraisaitlEDMCenter825055105+2521629335323121.65%5726185350.52%
5.John TavaresTORCenter82474188+19341019008128616.43%5953156654.45%
6.Steven StamkosTBLCenter82455398+4371940226023419.23%7240150153.10%
7.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo824135760151324003122018.64%3526145245.71%
8.Nathan MacKinnonCOLCenter82415899+20341237006136511.23%5431181243.70%
9.Nikita KucherovTBLPravé krídlo824187128+24621548008024616.67%443116380.00%
10.Jeff SkinnerBUFĽavé krídlo82402363036816007326814.93%3124151952.16%
11.Jake GuentzelPITCenter82403676+1326611114122717.62%10547158733.33%
12.Mark ScheifeleWPGCenter82384684+8381223036319919.10%5454179346.26%
13.Mike HoffmanFLAĽavé krídlo82363470-24301735006325314.23%4226146334.21%
14.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo82366399+1824627008324514.69%1212164733.33%
15.Jonathan ToewsCHICenter82354681+240923115223514.89%4244172356.33%
16.Aleksander BarkovFLACenter82356196-381331015220616.99%2861183453.69%
17.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo82343266-7181119115022714.98%921157961.54%
18.Brendan GallagherMTLPravé krídlo82331952+104947004030210.93%12631134545.10%
19.Tyler SeguinDALCenter82334780+171892700823349.88%7447170253.86%
20.Mika ZibanejadNYRCenter82304474-12471123225023612.71%13466168649.67%
21.Patrik LaineWPGPravé krídlo82302050-24421523003024512.24%7044141436.67%
22.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo82306292-14401134005022613.27%5745154663.16%
23.Sebastian AhoCARPravé krídlo82305383+2526324457324312.35%6534165348.59%
24.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo82284270-68817004019514.36%3342150740.00%
25.Max DomiMTLĽavé krídlo82284472+2080411002020313.79%5339142644.88%
26.Anders LeeNYIĽavé krídlo82282351+20581016005020413.73%10351140248.39%
27.Ryan O'ReillySTLCenter82284977+2212622135223411.97%3136170356.86%
28.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter82284169-1326826133020813.46%6940164945.12%
29.Bo HorvatVANCenter82273461-433718233222711.89%6263170953.67%
30.Phil KesselPITPravé krídlo82275582-192812360010221512.56%1218147544.44%
31.Josh AndersonCBJPravé krídlo82272047+256037235023011.74%21440139631.58%
32.Pierre-Luc DuboisCBJCenter82273461+166429005117415.52%11552145343.46%
33.Mitchell MarnerTORCenter82266894+2222321135023311.16%2943162663.64%
34.Jonathan MarchessaultVGKCenter82253459+25251600612788.99%9822148937.25%
35.Brock NelsonNYICenter82252853+202828113118113.81%5155147447.67%
36.Travis KonecnyPHICenter82242549-44048003118213.19%6545125231.82%
37.William KarlssonVGKCenter82243256+116714135016914.20%5155154647.65%
38.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo82242347+202714004016114.91%4732115240.00%
39.Justin WilliamsCARPravé krídlo82233053-44491400502379.70%5532143138.02%
40.Carl SoderbergCOLCenter82232649-526210332018812.23%9967143149.35%
41.Nino NiederreiterCARPravé krídlo82233053-430615003018412.50%9420133262.79%
42.Claude GirouxPHICenter82226385+92422311412299.61%2819176057.90%
43.Sam ReinhartBUFCenter82224365-1016215001018012.22%3847155535.63%
44.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo82215576+3012824151116712.57%3523147041.86%
45.Andrei SvechnikovCARPravé krídlo8220173706205003118910.58%12326120214.29%
46.Morgan RiellyTORObranca82205272+241432100522238.97%6111418970.00%
47.Blake WheelerWPGPravé krídlo8220719106023323302318.66%8153169935.23%
48.Anthony CirelliTBLCenter82192039+253401565112315.45%9449121852.79%
49.Adam HenriqueANACenter82182442-524813013012214.75%7871134952.72%
50.Dougie HamiltonCARObranca821821390542700202596.95%1609116140.00%
51.Alexander KillornTBLĽavé krídlo82182240+224525122115311.76%8823122020.00%
52.Mathew BarzalNYICenter82184462-546318003117910.06%2556147041.55%
53.Kevin LabancSJSPravé krídlo82173956-136220004213013.08%6616115039.13%
54.Patrick MarleauTORĽavé krídlo82162137-62841000301619.94%7441134151.23%
55.Brent BurnsSJSObranca82166783+133472815623005.33%9010520590.00%
56.Josh BaileyNYIĽavé krídlo82164056+821214114112612.70%1932138051.47%
57.Alex IafalloLAKCenter82151833-172226002014810.14%8754138129.17%
58.Jordan MartinookCARĽavé krídlo82151025+13800115014610.27%19946118843.99%
59.Mathieu PerreaultWPGCenter82151530-1444700309515.79%12725100449.06%
60.Bryan LittleWPGCenter82152641-122647025112611.90%6229129952.50%
61.Roman JosiNSHObranca82154156+94221201402745.47%5314420640.00%
62.Jared SpurgeonMINObranca82142943-12041101001529.21%911451980100.00%
63.Clayton KellerARICenter82143347-212411900502007.00%1621149633.33%
64.Dominik KahunCHICenter82132437+1061200201379.49%1327116136.07%
65.Tyler ToffoliLAKCenter82132134-16233500322265.75%3923141247.06%
66.Jeff PetryMTLObranca82133346-52831101421727.56%19012318960.00%
67.Aaron EkbladFLAObranca82132437+14751000111807.22%1148819390.00%
68.Miro HeiskanenDALObranca82122133-14162801401826.59%347118960.00%
69.Scott LaughtonPHICenter82122032-11530002101309.23%14646121854.17%
70.Esa LindellDALObranca82112132+14334722101328.33%14316119950.00%
71.Justin FaulkCARObranca82112435+94761000302175.07%15612118390.00%
72.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo82112031+10320000401766.25%12039127626.32%
73.Zach WerenskiCBJObranca82113344-121821500101686.55%678918780.00%
74.Damon SeversonNJDObranca82112839-275831201001467.53%838718080.00%
75.Matt CalvertCOLĽavé krídlo82111526-10581202001417.80%11551116443.62%
76.Brock McGinnCARĽavé krídlo82101626+10200011001238.13%13738117442.62%
77.Darnell NurseEDMObranca82103141-5871901111965.10%16214619540.00%
78.Travis SanheimPHIObranca8292635-4222500211217.44%4513316040.00%
79.Rasmus DahlinBUFObranca8293544-133452000401775.08%976617350.00%
80.Ryan McDonaghTBLObranca8293746+38340303101287.03%9816118120.00%
81.Ryan PulockNYIObranca8292837+21223900311805.00%14314818340.00%
82.Keith YandleFLAObranca8295362-175073900201994.52%477618410.00%
83.Riley SheahanFLACenter8291019-9170012201108.18%7244110554.93%
84.Brandon MontourBUFObranca8282735-20561600201814.42%9912118420.00%
85.Connor BrownTORPravé krídlo8282129+1116010300859.41%3537113139.22%
86.Drew DoughtyLAKObranca8283745-344472401111545.19%16812021810.00%
87.David SavardCBJObranca8281624+19360000101246.45%12212316190.00%
88.Jacob TroubaWPGObranca8284250+85831813111624.94%11217118760.00%
89.Jaccob SlavinCARObranca82823310185712101465.48%7013318900.00%
90.Ryan SuterMINObranca8274047-84131512201365.15%781092189100.00%
91.Ivan ProvorovPHIObranca8271926-16320200101454.83%12314920600.00%
92.Ryan EllisNSHObranca8273441+21201511201494.70%7115419700.00%
93.Marcus FolignoMINĽavé krídlo8271219-155010100917.69%2064398246.43%
94.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo8271017+476001130848.33%1256890353.72%
95.Leo KomarovNYICenter8262026+1842000010787.69%20338114045.65%
96.Duncan KeithCHIObranca8263440+13700301111414.26%4214418880.00%
97.Robert HaggPHIObranca8251520-363000010865.81%25815813900.00%
98.Andy GreeneNJDObranca8252025-9160204001044.81%6720817090.00%
99.Jonas BrodinMINObranca8241418-15300111201113.60%6113516850.00%
100.Samuel GirardCOLObranca8242327+860900001163.45%65901632100.00%
Zobrazujem 1-100 z 906<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>