Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2019/20 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/19
2019/20
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 648<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mark ScheifeleWPGCenter94812-222300112020.00%8319146.59%
2.Blake WheelerWPGPravé krídlo9336-420000002810.71%19718420.00%
3.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo9358-54220010329.38%161590.00%
4.Patrik LaineWPGPravé krídlo93912+100300002512.00%2071680.00%
5.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo9314-72220010378.11%401750.00%
6.Jack RoslovicWPGCenter9224-200100001711.76%8112058.62%
7.Neal PionkWPGObranca9246+100200001711.76%19102060.00%
8.Mathieu PerreaultWPGCenter9213-400000001414.29%8212475.00%
9.Tucker PoolmanWPGObranca9101-100000001010.00%851390.00%
10.Andrew CoppWPGCenter9123-22000000119.09%15115153.66%
11.Adam LowryWPGCenter9000-1200000090.00%33811356.32%
12.Gabriel BourqueWPGĽavé krídlo90000000000080.00%287950.00%
13.Mason AppletonWPGCenter9000-1200000090.00%64940.00%
14.Auston MatthewsTORCenter8718+222300103420.59%2615262.32%
15.Erik HaulaCARCenter8617+222200102425.00%5314454.36%
16.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo8538-322300003215.62%1931710.00%
17.Elias LindholmCGYCenter8516+282300202222.73%8515352.27%
18.Dougie HamiltonCARObranca8549+861300002718.52%10101870.00%
19.Roope HintzDALĽavé krídlo8415-120100001625.00%8213649.32%
20.T.J. OshieWSHPravé krídlo8426-101100101723.53%10615146.43%
21.Mitchell MarnerTORCenter8369-302600002711.11%361580.00%
22.John TavaresTORCenter8347-120200001421.43%4014652.48%
23.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo8347+361200002213.64%001580.00%
24.John CarlsonWSHObranca831114+221500201816.67%5182090.00%
25.Trevor MooreTORĽavé krídlo8325+420001001520.00%15711533.33%
26.Paul StastnyVGKCenter8336-442400101421.43%13314052.86%
27.Jakub Vrana czeWSHĽavé krídlo8325000100111915.79%0311225.00%
28.Ilya MikheyevTORPravé krídlo8336+500000001915.79%741230.00%
29.Ryan DzingelCARĽavé krídlo8257+341200101414.29%5411666.67%
30.Andrew MangiapaneCGYĽavé krídlo8202+120000101315.38%1318811.11%
31.Tom WilsonWSHPravé krídlo8224-18111100229.09%25614850.00%
32.Martin Necas czeCARCenter8235+121100101118.18%3311322.22%
33.Mark GiordanoCGYObranca8246+60120000248.33%8181930.00%
34.Brett PesceCARObranca8213+14000000219.52%0181750.00%
35.Alexander KerfootTORCenter8224+480100101118.18%10111444.87%
36.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo8268+320401001811.11%3314666.67%
37.Jaccob SlavinCARObranca8235+620000111612.50%13161740.00%
38.Tyler SeguinDALCenter8224-12000011267.69%12216953.85%
39.Miro HeiskanenDALObranca8224+200000001513.33%2101950.00%
40.Lars EllerWSHCenter8235080100001612.50%4613860.00%
41.Nicklas BackstromWSHCenter8257-400400002010.00%1316249.66%
42.Andreas JohnssonTORĽavé krídlo8224+262300101910.53%561370.00%
43.William NylanderTORCenter823500110000219.52%1113445.28%
44.Frederik GauthierTORCenter8202-220000001118.18%638163.64%
45.Sean MonahanCGYCenter8246+32140000258.00%6215060.91%
46.Sebastian AhoCARPravé krídlo8213+12001100287.14%2215145.95%
47.Nick HoldenVGKObranca810100110000128.33%18121700.00%
48.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo8101-510000000812.50%5210614.29%
49.Jake GardinerCARObranca811200000011119.09%9101420.00%
50.Alexander RadulovDALPravé krídlo8134+16000000185.56%5415033.33%
51.Garnet HathawayWSHPravé krídlo8134+24000000812.50%194930.00%
52.Jake MuzzinTORObranca8134+32000000156.67%15121860.00%
53.Marco ScandellaBUFObranca8112+32000000119.09%5111460.00%
54.Jordan StaalCARCenter8134+58000000175.88%25314449.67%
55.Johan LarssonBUFCenter8101-260000001010.00%8411545.00%
56.Rasmus AnderssonCGYObranca8112-12000000166.25%5111470.00%
57.Dmitry KulikovWPGObranca8123-26000000119.09%1171540.00%
58.Andrei SvechnikovCARPravé krídlo8178+610030000224.55%1011340.00%
59.Joe PavelskiDALCenter8112+14000000128.33%4414845.83%
60.Kasperi KapanenTORPravé krídlo8145-420011001010.00%1241390.00%
61.Radek Faksa czeDALCenter8112-72000000195.26%9514355.37%
62.Mattias JanmarkDALCenter8134-12001100119.09%5211775.00%
63.Sam BennettCGYCenter8112+28000000156.67%19510437.93%
64.Derek RyanCGYCenter8134+20010000147.14%0611841.98%
65.Cody CeciTORObranca8134+32000010812.50%8211800.00%
66.Brayden McNabbVGKObranca8112-114001100714.29%30171610.00%
67.Dmitry OrlovWSHObranca8123-62110000128.33%13101780.00%
68.Jamie BennDALĽavé krídlo8112-32110000195.26%18714255.56%
69.Lucas WallmarkCARCenter810104000000911.11%258957.75%
70.Morgan RiellyTORObranca8099+18040000210.00%471970.00%
71.Rasmus RistolainenBUFObranca8033-14010000210.00%1591910.00%
72.TJ BrodieCGYObranca8022+4600000070.00%291630.00%
73.Radko Gudas czeWSHObranca8022+46000000140.00%18141400.00%
74.Joel EdmundsonCARObranca800006000000110.00%16181540.00%
75.Nino NiederreiterCARPravé krídlo8033-110000000180.00%511220.00%
76.Esa LindellDALObranca8011-32000000100.00%14131840.00%
77.Milan LucicCGYĽavé krídlo8011-126000000100.00%26410480.00%
78.Zemgus GirgensonsBUFCenter8033-12000000100.00%9010950.00%
79.Richard Panik svkWSHĽavé krídlo8000-1000000070.00%729575.00%
80.Mikael BacklundCGYCenter8022-24000000170.00%6215039.47%
81.Anthony BitettoWPGObranca8011-32000000140.00%2491270.00%
82.Jonas SiegenthalerWSHObranca8011+11200000040.00%6111470.00%
83.Travis HamonicCGYObranca8000-44000000140.00%2191680.00%
84.Deryk EngellandVGKObranca8011+312000000140.00%20151460.00%
85.Haydn FleuryCARObranca802202000000120.00%991040.00%
86.Tyson BarrieTORObranca8044-46010000200.00%271750.00%
87.Carl HagelinWSHĽavé krídlo801102000000140.00%4210860.00%
88.Andrew CoglianoDALĽavé krídlo8011+1400000060.00%1138771.43%
89.Brock McGinnCARĽavé krídlo8033+24000000100.00%10411533.33%
90.John KlingbergDALObranca8011-68010000190.00%4111970.00%
91.Brendan LeipsicWSHĽavé krídlo8022-20010000110.00%113810.00%
92.Warren FoegeleCARĽavé krídlo802202000000100.00%1628533.33%
93.Jamie OleksiakDALObranca8022-4000000080.00%971080.00%
94.Nick JensenWSHObranca8022-4001000040.00%7141520.00%
95.Andrej Sekera svkDALObranca80110400000090.00%2141680.00%
96.James NealEDMPravé krídlo7819046600202334.78%11211916.67%
97.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo78513+344600102532.00%0212950.00%
98.Leon DraisaitlEDMCenter76915+401500002821.43%3117147.41%
99.Victor OlofssonBUFĽavé krídlo7628-326600101735.29%111280.00%
100.Anthony ManthaDETPravé krídlo76410+4122200203020.00%9413450.00%
Zobrazujem 1-100 z 648<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>