Zoznam hráčov
Detail hráča
Kurtis MacDermid | #56 | Obranca

zdroj: NHL.com
| Fanúšikov na FB: | |
| Pozícia: | Obranca |
| Hokejka: | vľavo |
| Dátum narodenia: | 25. 03. 1994 (vek: 32) |
| Miesto narodenia: | Quebec City, QC, Canada |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 233 lbs., 105.7 kg |
| Klub: |
| Kariérne štatistiky | |
| Odohraných zápasov: | 307 |
| Gólov celkom: | 11 |
| Asistencií celkom: | 21 |
| Bodov celkom: | 32 |
| Priemer gólov na zápas: | 0.04 |
| Priemer asistencií na zápas: | 0.07 |
| Priemer bodov na zápas: | 0.10 |

| Kariérne štatistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóne: | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | ||
| Body v sezóne (VIDEÁ): | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 |
Štatistiky v posledných zápasoch
| Začiatok | Domáci | - | Hostia | Výsledok | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 16. 04. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 3 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | - | 07:45 | |
| 13. 04. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 05:46 | |
| 06. 03. 2026 03:00 | Calgary Flames | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 02:02 | |
| 30. 12. 2025 01:00 | Ottawa Senators | - | 1 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 02:50 | |
| 24. 12. 2025 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 3p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 02:40 | |
| 22. 12. 2025 01:00 | Boston Bruins | - | 2 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | 05:34 | |
| 19. 12. 2025 01:00 | Ottawa Senators | - | 4 | : | 0 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 01:41 | |
| 16. 12. 2025 01:30 | Winnipeg Jets | - | 2 | : | 3p | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 05:23 | |
| 13. 12. 2025 20:00 | Minnesota Wild | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 02:50 | |
| 12. 12. 2025 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 6 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 04:59 | |
Kariérne štatistiky v základnej časti
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 17-18 | 34 | 1 | 3 | 4 | -4 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5.26% | 77 | 27 | 395 | - | ||
| 18-19 | 11 | 0 | 1 | 1 | -1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 26 | 4 | 103 | - | ||
| 19-20 | 45 | 3 | 5 | 8 | -9 | 47 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 51 | 5.88% | 95 | 43 | 618 | - | ||
| 20-21 | 28 | 2 | 2 | 4 | -14 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12.50% | 46 | 35 | 374 | - | ||
| 21-22 | 58 | 2 | 3 | 5 | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4.35% | 105 | 22 | 430 | - | ||
| 22-23 | 44 | 1 | 5 | 6 | -1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 5.00% | 86 | 31 | 367 | - | ||
| 23-24 | 29 | 2 | 0 | 2 | 3 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 16.67% | 4 | 0 | 148 | 100.00% | ||
| 23-24 | 16 | 0 | 1 | 1 | 1 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 70 | - | ||
| 24-25 | 23 | 0 | 0 | 0 | -5 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.00% | 0 | 0 | 134 | - | ||
| 25-26 | 19 | 0 | 1 | 1 | -5 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 80 | - | ||
| Kariéra | -- | 307 | 11 | 21 | 32 | -34 | 424 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 184 | 5.98% | 439 | 162 | 2719 | - |
Kariérne štatistiky v playoff
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žiadne záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérne štatistiky v základnej časti - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 17-18 | 34 | 0.03 | 0.09 | 0.12 | 1.68 | 0.56 | ||
| 18-19 | 11 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 1.00 | 0.45 | ||
| 19-20 | 45 | 0.07 | 0.11 | 0.18 | 1.04 | 1.13 | ||
| 20-21 | 28 | 0.07 | 0.07 | 0.14 | 1.29 | 0.57 | ||
| 21-22 | 58 | 0.03 | 0.05 | 0.09 | 1.53 | 0.79 | ||
| 22-23 | 44 | 0.02 | 0.11 | 0.14 | 1.25 | 0.45 | ||
| 23-24 | 29 | 0.07 | 0.00 | 0.07 | 0.79 | 0.41 | ||
| 23-24 | 16 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 3.12 | 0.25 | ||
| 24-25 | 23 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.30 | ||
| 25-26 | 19 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 1.74 | 0.21 | ||
| Kariéra | -- | 307 | 0.04 | 0.07 | 0.10 | 1.38 | 0.60 |
Kariérne štatistiky v playoff - priemery
| Sezóna | Tím | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žiadne záznamy | ||||||||
Legenda k štatistikám hráčov
Priestor pre SEO optimalizáciu:
Bavlnené rúška | Bavlněné roušky | TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Seo Domény | White Rock Soft | Balzam na kožu | Fanobchod.cz | Nbasket.cz | Nbasket.sk
Lederbalsam | volný odkaz | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz | Texas Holdem | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

